Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hónap szex nélkül?

9 hónap szex nélkül?

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett vagyok és az orvos eltiltott. Barátok egyből elkezdték lesajnálni a párom én meg kaptam 1-2 jó tanácsot, hogy figyeljek oda, nehogy megcsaljon.

Azt hiszem, most pont ez nem hiányzik nekünk.

Rengeteg fiút ismerek, akik évek óta egyedülállók és tudom róluk, hogy sem kur.vázni nem járnak, sem egyéjszakás kalandjuk nincs, akkor ők mit csinálnak? Az élet nem áll meg.


2010. jún. 18. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze attól még más módon kielégítheted :P
2010. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
hát kézizni lehet. :P és a doki sztem a tényleges aktustól tiltott el, tehát előjáték stb simán...
2010. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Mi kb 1 évet hagytunk ki a szexben.

Én is veszélyeztetett terhes voltam, és a szülés utáni regenerációt is jócskán megvártuk.

Nem csalt meg a párom. Tudtuk, hogy ez nehezebb időszak ilyen szempontból, de nem tart örökké.

2010. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ohh... Ne aggódj, mi akadály nélkül vettük, ugyanilyen szituációban, mint ti. :D Megoldottuk óvatosabb dolgokkal, gondolom érted. :D A rosszakarókkal ne törödj!! Boldog babavárást! :D
2010. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 hónap volt,és utána még 6 hét...máshogy is meglehet oldani.Annyira meg ugye csak kiismeri az ember a párját,mielőtt gyereket szül neki,hogy csak a szex miatt nem hagyna el,már csak van benne ennyi megértés.Ha nincs akkor megette a fene az eddigi,és ezután eltöltött időt is.
2010. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
A közös babátokat várjátok, hidd el hogy szeret annyira, hogy nem csal meg, tudja ő biztosan, hogy nem éri meg. Sajnos a legtöbb kapcsolatban ilyenkor kevesebb a szex, nem csak akkor ha el vannak tiltva egymástól a párok, de mindenki megoldja a maga módján, nektek is menni fog:)
2010. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
MI is igy jártunk,a 6.héten eltiltott az orvos a sextől,aztán meg már nem is mertük csinálni.A férjem megértő volt,egyáltalán nem erőltette,és aránylag jól is birta nélküle.Ettől független nagyon szeretjük egymást,mindennaposak voltak az ölelések,csókok.Ne aggódj kibirja ne foglalkozz senkivel mit mond.Nekünk most telik le a szülés utáni 6 hét,hát nem tudom hogy alakul majd az eggyüttlét,de biztosan kialakul.
2010. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem a szextől tiltottak el, csak a behatolástól. Pl az orális szextől biztosan nem történik a babának baja. Azért érdemes megkérdezni, hogy a te orgazmusod milyen hatással van a babára, lehet, hogy az sem tilos. De a párodé biztosan engedélyezett :))
2010. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátok véleményével ne foglalkozz, hogy majd lehet, h megcsal a párod ... stb!!! Ha elég bensőséges a kapcsolatotok, úgyis beszéltek erről - gondolom - de nyilván most a kisbabátok a legfontosabb mindkettőtöknek ... persze, ha elkap a hév, megoldjátok máshogy :-) Az első babánkat elvesztettük (genetikai okok miatt a 7. héten), most ismét várandós vagyok (9+4 napos), de mióta megtudtam, hogy babát várok, még úgy nem voltunk együtt ... máshogy megoldom, hogy legalább neki jó legyen, mert attól függetlenül megkívánom a párom és ő is engem, de kicsit félünk is, inkább kivárjuk a 12. hetet (pedig az orvos nem tiltott el). Azt számításba kell venni, hogy a szexnél nem feltétlen a behatolás a lényeg, hanem az orgazmus okozta méhösszehúzódás elsősorban az, ami miatt eltiltanak a szextől! Szerintem simán át lehet ezt vészelni .... nekem is sokszor nagyon-nagyon hiányzik, de ilyenkor eszembe jut, hogy szeretném a karomban tartani a kisbabánkat és azonnal átáll az agyam!!! :-) Boldog babavárást nektek!
2010. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is terhes vagyok, ráadásul nem is veszélyeztetett, de mi párommal azonos véleményen vagyunk azzal kapcsolatban hogy nem a legjobb a szex a terhesség alatt a babának. Főképp ha ideje korán befordul. A lényeg hogy mi utoljára a 12. héten szeretkeztünk, azóta semmi. Bár volt pár drámai pillanat amikor kértem hogy legyen valami..., de azt mondtam nem. Én a páromat igyekszem más módon kielégíteni, bár már most a terhesség vége felé valahogy ahhoz sincs kedvem, kötelességből meg nem igazán fűlik hozzá a fogam...


Mi a barátoknak nem teregettük ki hogy csináljuk vagy nem csináljuk, egyrészről ez elég intim dolog, de ha valaki megtudta akkor se rémisztgetett ilyen hülyeségekkel hogy akkor megcsal meg ilyenek...


De ott van az ellenpélda tesóm férje aki szülés után három héttel csalta meg tesómat. És mindenki azt hitte a férjéről hogy egy rendes ember kivéve tesóm, hát jól érezte.


Én szerintem ismered te annyira a párod hogy tudd mire számíts. Másrészről meg erősítsd meg a párodat abban, hogy neked még egy orgazmusod se lehet, mert az méhösszehúzódást okoz és mivel veszélyeztetett terhes vagy így nem lehet semmit se. És hogy gondoljon bele a helyzetedbe.


Remélem tudtam segíteni.

2010. jún. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!