Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maganrendelesen kapok igazolas...

Maganrendelesen kapok igazolast a terhessegrol ugy, hogy nem jarok rendszeresen oda terhesgondozasra?

Figyelt kérdés

Szuksegem lenne igazolasra arrol, hogy terhes vagyok es 90 napnal idosebb a magzat (diakhitelhez kellene leadnom az igazolast).

Kulfoldon elek, de Budapesten leszek egy par napig, egyszerubb lenne eleve magyar nyelven beszerezni az igazolast ott.

Ha bejelentkezek maganrendelesre olyan orvoshoz, akinel addig nem voltam (vagy nem ezzrl a terhesseggel), akkor kapok ilyen igazolast szerintetek?

Vinnem minden leletemet az orvosnak, de felolem meg is vizsgalhat, 28 hetesen mar nem lesz tul nehez dolga megallapitania a terhessegemet...


Kiderult, hogy a regebbi nogyogyaszom nyugdijba ment par honapja, van egy masik, akinel jartam 2-3 alkalommal az elmult 2 evben, de ot nem erem el telefonon mar masodik napja...


Mellesleg ha tudtok olyan orvost ajanlani Budapesten, akihez erdemes fordulni ilyennel, akkor azt megkoszonnem!


2018. júl. 24. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne kapnál, kérsz és megkapod.
2018. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne kapnál igazolást? 28 hetesen már vizsgálat meg papírok nélkül is egyértelmű. 😄
2018. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt! Azert kerdezem, mert fogalmam sincs, hogy ez ott hogyan mukodik.

Tudom, hogy most mar kell ilyen igazolas pl az adokedvezmenyhez is Magyarorszagon, szoval eleg altalanos dolog, de amikor utoljara ott terhesgondozasra jartam, akkor meg ilyen nem volt...


Abban nem voltam biztos, hogy barmelyik nogyogyasz megirja ezt ugy, hogy soha nem voltam nala terhesgondozason es soha nem is leszek, csak egyszeri konzultacion kerem az igazolast.

Oszinten, nem tudom, hogy ez ott hogyan mukodik...


(Itt pl nem irta ala nekem a nogyogyasz, csak a haziorvos vallalta volna jo penzert, de arrol meg a diakhitel kozpont hivatalos forditast ker, legalabbis telefonon azt mondtak. Ezert gondoltam ra, hogy egybol inkabb magyar orvoshoz mennek, ha ismeretlenul kiadja a papirt.)

2018. júl. 24. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik nőgyógyász kiadja a papírt, magán is, sztk-s is. Ne izgulj ezen! 😊
2018. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!