Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt beszerezhető...

Terhesség alatt beszerezhető babacsomagok? Melyek ezek és hányadik héttől lehet átvenni őket?

Figyelt kérdés
Illetve mi a tartalmuk? Gondolom nem valami értékes dolgokról lehet szó,de nem is ez a lényeg valójában.
2018. júl. 25. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem be kell regisztrálni dm rossman oldalán meg találod. Sokra ne számits. 1 pelenka kis popsi kenöcs meg mosopor. Meg egy halom papir
2018. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dm bababónusz már nincsen. Promobox, welcome baby, felicitas van amikről tudok. A tartalmuk mindig más, de ahogy nézegettem régebbi leírásokat, egyre kevesebb benne a termék és egyre több a prospektus.
2018. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dm megszűnt


Promobox, és van még a welcome baby is az tuti


Mindegyikben van. Mam cumi

Bepanthen

Popcpsitörlő( rossman dm stb)

Pelenka

Sok szórólap

Öblítő

Volt sebes mellre krém az egyikben purelan másikban garmastan

Testapoló, tusfürdő kezkrém minták

Volt amelyikben néhány tejtartó zacskó

Mecsek és egyéb teafilter

Kuponok

A dm-esben volt rejtvény is( nemtudom másikban volt-e)

Matricák kocsira.. Stb


Volt amelyikben babamasszázsolaj..



Kiskönyvvel még a várandósság alatt lehet átvenni ( sehol nem kérték a könyvet)


Promobox csomagot a kórházban is adnak...

Az babás nem várandós


Hasonló dolgok voltak benne

De pl

Sudokrém minta is

Domestos

Több öblítő fajta

100as zsepi

Papmers popsitörlő..


Ami sztem jó volt az a a sudokrém( mert én azt használok, és után lehet tölteni, pelenkatáskába szuper, mert kifejezetten kicsi.. A Bepanthen meg azért volt jó, mert kiderült, hogy a babámnak pirosodik afeneke tőle, pedig ha 1-1 alkalommal, ha nagyon sír emiatt nem kenem semmivel, akkor sem lesz semmi)


Pelenkák is jók. Mert többféle kipróbálható

Számomra megdöbbentő volt, hogy az újszülött pappers 1 es akkora, mint a libero 2-es

Kicsi a lányom viszonylag.. 3 hetesen is a libero kell neki.. Rossmanos 1-es sem rossz, nem folyik ki, de kicsit nagy..(52 cm 3000g , most a fogyás után már 3500)


A popsitörlő mintákat a pelekázóba, és a kórházba vittem..kisebb lett a csomag, pár napra elég mind..

2018. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!