Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ennyire szerete...

Normális, hogy ennyire szeretem a babámat?

Figyelt kérdés
14.hétben vagyok és néha még magamtól is megijedek milyen erős érzéseket vált ki belőlem a kisfiam.Hihetetlen mennyire szeretem és mennyire várom már,hogy a karjaimban legyen.Néha még el is bőgöm magam:-)Biztos a felborult hormonok..:-)
2010. jún. 19. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan a hormonok miatt!Ne aggódj normális,hogy ennyire várod Őt:)

Úgy várom,már én is,hogy legyen egy kisbabám:)

16L

2010. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális.15 hetes a kislányom és ott ülök mellette és nézem ahogy alszik.Szinte szerelmes vagyok belé!!!És biztos a hormonoktól sírsz annyit.Én is!!!!!
2010. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze,hogy normális.Az én kislányom most fél éves és nem tudom elmondani mennyire IMÁDOM!!!!Terhesség alatt is odavoltam érte,de most,hogy velünk van már most még jobban.Egyszerüen IMÁDOM!!!!!!Amúgy én is sokat sirtam akárhányszor ránéztem a pocimra.amikor megszületett akkor is pityeregtem:-)))Csodás dolog amikor a karjaidban tartod.
2010. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!