Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha azt almodtam, hogy terhes...

Ha azt almodtam, hogy terhes vagyok, akkor hamarosan az is leszek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 27. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én lottó ötösrôl szoktam álmodni, ez így mûködik.
2018. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne.. és a ha halott nagyikámról álmodok, akkor holnap valóban egy tálca finon sütivel állít be.


Ezeket hívják vágybeteljesítő álmoknak.

2018. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hetente álmodom, hogy terhes vagyok. 2 lányom van, nem szeretnék több gyereket.
2018. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.En a 6 lottó számokat álmodtam meg a héten.
2018. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Remelem nem!
2018. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Kinek mi a "hamarosan".

Én kb 15 évesen álmodtam, hogy terhes vagyok. Nagy hasam is volt. És végül 28 évesen szültem (tervezetten).


Sűrűn álmodom, hogy kutyák támadnak meg (érzem, ahogy marcangolnak). Soha életemben nem harapott még meg kutya -bár nagyon félek tőlük.

És azt is szoktam álmodni, hogy repülök. Nem repülővel, és nem segédeszközzel. Egyszerűen tudok repülni. Ezt várom a legjobban, hogy beteljesüljön....

2018. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel reméljük, hogy nem.
2018. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Én azt álmodtam,hogy terhes vagyok,pár nappal később pedig azt,hogy épp a szülőszobán vagyok és meghalok. Kb 1héttel később kiderült,hogy tényleg terhes vagyok! És röhejes,de még egy gólya is elrepült a fejem fölött,amikor még nem tudtam a babáról. Pedig a babonákban sem hiszek,mégis bejött. :) Remélem azért nem fogok meghalni mint az álmomban.
2018. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Én ma arra ébredtem, hogy azt álmodtam, hogy a külföldi nyaralásunk során a házigazdák elfogtak és nem engedtek haza, fogva tartottak. 4 hét múlva mennénk nyaralni, de így a kérdésed után nem biztos hogy el merek menni!
2018. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Múlt éjjel azt álmodtam, a születendő babám fiú lesz. Az UH szerint lány, és kb 2 hét múlva szülök. Mindenből rózsaszínt vettünk. Most akkor borul minden az álmom miatt?...

Szerintem nem.

2018. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!