Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen ez normális? Többi...

Tokmag0323 kérdése:

15 hetesen ez normális? Többi lent.

Figyelt kérdés
Vasárnap leszek 16 hetes.Tegnap óta szúrkálódást èrzek az alhasamba,viszont nincs vèrzès se barnázás.Ez megy már 2-3 hete hol elmúlik,hol előjön.Nődokihoz majd jövőpènteken birok csak menni
2018. júl. 27. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a méhed nő. Én is 15 hetes vagyok, érzek hasonlókat, előző terhességemben is volt ilyen, teljesen problémamentes volt.
2018. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szintén 15 hetes vagyok, én is érzek szúrkákat, feszülést, nő a méh, nyúlnak a szalagok. Néha ha hirtelen felállok, úgy beszúr a hasam, hogy egy pillanatra összegörnyedek, de utána el is múlik. Doki szerint minden rendben van, ha pecsételés, vérzés jelentkezne, és heves, nem múló görcs, akkora lenne gond. Úgyhogy nincs ok az aggodalomra. :)
2018. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!