Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fajdalmas behatolas terhesseg...

Fajdalmas behatolas terhesseg alatt mitol lehet?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok, kb 2hetig nem eltunk szexualis eletet, mert huvelygombam lett amit kuppal, kremmel kezeltunk. Letelt az ido, aminek le kellett, probalkoztunk es faj a behatolas.. Mintha teljesen osszeszukultem volna. Viszont semmi egyeb tunetem nincs, se elotte, se utana nem viszket, nem faj, csak akkor fajdalmas.

Volt barkinek ilyen?

Megyek dokihoz, de addig is erdekelne, hogy egyedul vagyok e a problemammal


2018. júl. 27. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel hosszab idő telt el 2 szeretkezés között,meg gombád volt ezért is fáj neked
2018. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem alapból ilyen, mióta terhes vagyok. Olyan érzés, mintha száraz lennék, pedig nedves vagyok amúgy.
2018. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es egy cipoben jarunk akkor. En rengeteget sirtam miatta nemtudtam feldolgozni, hogy ilyen lehet. Most vagyok 30 hetes es kezdem megszokni. Remelem szules utan minden a regi lesz.


Probaljatok sikositot hasznalni es legyetek turelmesek :)

2018. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én 12 hetes vagyok. Nálam ugyanez volt..(?!) bár nem értem az okát,még tünetem sem volt. Na mindegy,én is 10 napig kúp,ez volt a 8.héten.

Szerintem említsd meg az orvosnak,mert ha bármi fáj,az sosem természetes.

Mi előtte majd 1 hónapot kihagytunk a nagy stressz miatt,hogy teherbe estem. A kezelés után minden ment magától,fájdalom nélkül.

2018. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet magával a terhességgel, a hormonváltozással összefüggésben is, de lehet magával a fertőzéssel összefüggésben is. A párod ki lett kezelve? Mert ha nem, az baj. Te csináltál utána hüvelyflóra helyreállítást? Ha nem, az is baj. Mennyi időt vártatok a kezelés és az együttlét között? Ha rögtön utána durr bele bumm, az is baj.

De ahogy látod, valakinek alapból ilyen.

2018. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!