Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit emelhet egy várandós...

Mennyit emelhet egy várandós nő? Ti mennyit emeltetek várandósan?

Figyelt kérdés

Szabászaton dolgozok és ott egész nap hajolgatni kell. A szabász gép is elég nehéz de azt szerencsére más szokta feltenni az asztalra. De az vég anyagokat rendszeresen kell mozgatni aminek szintén tud súlya lenni.

Kiderült hogy babát várok és nem tudom lehet e baja a sok emelgetéstől. Célszerűbb táppénzre menni inkább?


2018. júl. 27. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
10 kgt kb
2018. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg amennyihez szokva vagy. Ha ez max egy 2 literes kóla, akkor nem kéne 2 kilónál tőbbet, ha meg a 20 kilós nagyobb gyerek, akkor őt is szabad óvatosan.
2018. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 2-es írja. Amihez szoktál, azt egészséges terhességben lehet.

14 kg a nagylányom, őt emelgetem.

1 vég anyag se igazán több, nem? 500 g/m² vászonból kb. pont annyi.

2018. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 16 kg os 2,5 evesem emelgetem egesz nap.
2018. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

12 kilós fiam emeltem, természetesen hozzá voltam szokva a súlyához. :)

Amúgy jelez a szervezet, ha valami nem stimmel. Ha görcsölsz emelés után, akkor inkább ne csináld! Ha jól érzed magad és nem szokatlanul nehéz a súly, csak amihez hozzá vagy szokva, akkor nyugodtan lehet!

2018. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amennyihez napi szinten folyamatosan szokva vagy,veszélyesebb nehezet emelni ha csak ritkán teszed.

Nekem a nagyobb 20-21 kg, naponta emelem még mindig, pedig most léptem a harmadik trimeszterbe. Kicsit húzta rá a száját a doki, de nem tudom kikerülni.

Ő olyan nagyon maximum 15 kg-os súlyt mondott, ami belefér.

2018. júl. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintetek ez mennyire fér bele?

Az ágyunk felcsukható/lenyitható, a férjem mikor elmegy, még alszom.

Én szoktam felcsukni, sztem ~20-25 kg lehet...

Plusz itt a 13 kg-os kisfiam is, akit gyakran kell emelgetni.

2018. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!