Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-10 hetesen volt aki pecsétel...

9-10 hetesen volt aki pecsételt barnázott és egészséges babàja született? Többi lentebb.

Figyelt kérdés

Utolsó menzi május 20-án volt. A dokim a július 12-re adott időpontot. Akkor az UH szerint 7+2 volt a terhesseg kora és 12,4 mm volt a pici. Tegnap voltam 9+3 és elkezdtem barnázni. Olyan volt mint egy mensi első napja csak nem piros hanem barna. Egyből kórhàz, UH és mondta az ügyeletes orvos hogy rendben a baba és a méhszáj ks csak egy ér pattanhatott meg és a baba mérete 18mm. Szerintem ez nagyon kicsi. 8 hetesen kellett volna 18 mm lennie, mostanra minimum 25 mm ír a nagykönyv. Augusztus 2án megyek a saját dokimhoz de aggódom hogy túl kicsi a baba. Szerintetek is aggódnom kellene?

Bocsánat hogy ilyen hosszú lett.


2018. júl. 28. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem május 18 volt az utolsó mensi, majdnem egy idősek vagyunk :)

Én az elején barnaztam 3 napig, azt hittem meg fog jönni. Aztán végül nem jött meg. Majd 7 hetesen kórházba kerültem mert volt egy erős verzesem (elénk piros ver, menzesz mennyiség). Utána még egy hétig plusz pár napig barnaztam. Az okát nem tudni. A baba jól van. Nekem a 9. héten volt a crl 24 mm. Most kereken 10 hetes vagyok.

2018. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja azt elfelejtettem h szerintem is picit kicsi :( a terhesség kora biztos?

Mármint naptár szerint?

2018. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is barnáztam, mert nagyon stresszes volt a munkahelyem. Aztán be is görcsöltem már, olyan szinten mentek bent a dolgok, úgyhogy ki is írt az orvos. Na szóval ne aggódj, azzal nem érsz el semmit, max. magadnak teszel rosszat. Főleg, ha megerősítette az orvos, hogy nem lát bajt. Nálunk a barnázás után most már másfél éves a tündérmókus. :)
2018. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
11 és 12 hetesen is ÖMLÖTT belőlem a vér. Mintha kb. félévnyi mensesem távozott volna 1 nap alatt. Heteket feküdtem kórházban. Méhszájon tapadó placenta volt az ok. Két hetes a kislányom, és minden rendben vele!
2018. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a vàlaszokat :) gratulàlok mindenkinek

A mérete szerintem is kicsi....a terhesség kora ha az utolsó mensi első napjához mérem akkor holnap töltöm a 10. hetet, az ultrahang szerint majd csak kedden szóval bármelyik napot nézem akkor is pici. A doki azt írta a papírra hogy a terhesség korának megfelelő és szabályok petezsákban élő embrió 18 mm. Az is lehet hogy elnézte vagy elszámolta volna a doki?

2018. júl. 28. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem május 21. az utolsó mensesem. Jól összejöttünk :) Nekem 8+2 volt 14 mm a Mazsolám. 6 hetesen mindössze 1,6 mm! Én is aggódtam, hogy pici a korához képest. A doki szerint az is számít mennyire görnyed ilyenkor, mert mm-eket jelent, nem pontos a mérés. A 12 hetes uh-ig szerinte felesleges ezen aggódni.
2018. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Simán tévednek ilyenkor még pár mm-t. Ha a doki azt mondta, h rendben akkor ne aggódj!

Mindenkinek gratula :) (első voltam)

2018. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor mentek legközelebb ultrahangra egyébként?
2018. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Augusztus 2 csütörtök. Ennyire az első ultrahangot sem vártam mint most ezt.

Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm a vígasztaló szavakat :)

5,5 évet vártunk a férjemmel hogy összejöjjön. Idén januárban volt egy elektromos késes konizációs műtétem CIN III szővettannal, az utolsó pillanatban műtöttek meg. Szóval nagyon szeretnénk, hogy megszülessen ez a baba

2018. júl. 28. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!