Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti vállalnátok 47 évesen 5....

Ti vállalnátok 47 évesen 5. gyermeket?

Figyelt kérdés
Az apuka 47 éves az anyuka 30 alatt van. Az előző gyerekek 2 házasságból születtek.
2018. júl. 31. 07:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Ha szeretnék akkor igen
2018. júl. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Ha még nincs közös, akkor igen, de max. egyet.
2018. júl. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Igen.
2018. júl. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Az előző két házasság vége is válás lett, gyerek ide vagy oda.

Egy 2x éves nő és egy 47 éves férfi kapcsolata vajon mennyivel lesz tartósabb, mint az előző két házassága? Vajon elég a jövedelme, hogy öt gyereket tisztességesen felneveljen?


Aztán ott áll a nő egyedül, a gyerekkel, olyan kevés gyerektartással, ami hideg vízre nem elég.

Bocs, de nekem eszembe se lenne ilyen körülmények között gyereket vállalni.

2018. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Hogyne, aztán majd pár év múlva a következő "élete szerelmének" meg csinál egy hatodikat. Nem sikerülhet mindenkinek elsőre, de ha már két házassága ment gallyra és mindegyikben születtek gyerekek, most két nőtől van 4, én tutira nem lennék a harmadik, aki a sorban következik. Hogy lehetne az ilyen embert komolyan venni, aki mindenhol elszór pár gyereket? Ha a jövedelme elég is ennyi gyermek megfelelő támogatására, az ideje biztosan nem, hiszen nem egy háztartásban élnek, hanem el vannak szórva a szélrózsa minden irányába. A pasinak is lehetne annyi esze, hogy nem bohóckodik, meg játssza a hősszerelmest közel 50 évesen, hanem törődik a már megszületettekkel, attól még lehet akárhány felesége, ezek szerint a nősülés a hobbija. Gondolom már vannak nagyobb gyerekei is, lehet pár év múlva lesz unoka, akkor babázhat.
2018. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

20+ évesen összejön egy 40x éves pasassal már beteges, komolyan.

Az a pasi nemsokára 50, belegondoltal te?!

2018. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem, de szoba se allnek egy ilyen ferfival.

Lassan 50 eves korara ott tart, hogy ket hazassag, ket gyerek, most meg folytatna egy 20 evvel fiatalabbal ?

2018. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Exsógorom idén 50 éves. 3 feleségtől (pontosabban 2, mert nővéremmel nem házasodtak, ő volt a "középső"), 6 gyereke van. A legkisebb még ovis.

Mostani feleségével 10 éve vannak együtt. Szerintem már ő marad.

2018. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Egyreszt huszonevesen biztos szoba se allnek egy apam koru ffival. Masreszt nem akarnek 3. lenni a sorban.
2018. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Én tuti nem nem akarnék úgy járni,mint előttem lévő nők!
2018. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!