Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez vajon pozitívnak számít?

Ez vajon pozitívnak számít?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, te történt egy "baleset". A megvonásos megjött, viszont nyugtalan voltam és csináltam egy használt tesztet, mivel nem volt itthon más és nem is tudok venni még kb egy hétig. Tudom, ez hülyeség volt, de úgy gondoltam mit vesztek vele. Lett rajta egy második csík. Ez vajon pozitívnak számít? Volt már aki használt tesztet csinált?
2018. júl. 31. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem mutat megbízható eredmènyt. Miért nem mész el sürgősen nőgyógyàszhoz? Ott ingyen csinálnak 100% megbízható tesztet.
2018. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom miért őrizgetsz egy már összepisizett tesztet? És főleg miért használod fel újra?


Nem, ez így nem értékelhető. És nincs olyan, hogy valaki ne tudjon venni egy tesztet egy teljes hétig, hacsak nem épp a Holdon vagy.

2018. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy számítana pozitívnak, ha már egyszer használtad???

Értékelhetetlen.

2018. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Őrizgettél egy már egyszer használt pisis tesztet!? Te jó ég. A drogériában pár száz forint egy új.

Miért voltál nyugtalan? Miből gondoltad hogy te terhes lehetsz egyáltalán?

2018. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!