Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Mitől...

7 hetes terhes vagyok. Mitől vérezhetek?

Figyelt kérdés

Múlthéten szerdán is el kezdtem vérezni, egyből nőgyógyászhoz fordultam.

Azzal a panaszal hogy vérzek meg vizsgált és azt mondta a méh szájjak zártak. De el küldött egy ultra hangra ott is minden rendben volt.és rutascorbin gyógyszert írt fel azt mondta hormonális zavar. Egy pár napig nem is volt semmi.

De tegnap reggel megint észleltem vérzeset hüvelyi ultrahanggal meg vizsgált és azt mondta ő most nem tapasztalt vérzést de minden rendben van szedjem a gyógyszert.

De már már most is van egy kis vérzésem de inkább ilyen fakó rózsaszínes barnás vérzés.

Segítsetek mitől lehet?

17/L


2018. júl. 31. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Azt nem tudom, de csak egy méhszájunk van.
2018. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Bármitől.


Nagyon sokan vérezgetnek az elején.

Rutascorbin érfalerősítő, segít a szervezetednek, hogy ne pattanjanak el kis hajszálerek, ami vérzést okoz.


Szerencsére jó dokid van, mert nem írta fel mindjárt az utrogestant, ami a legújabb magyar placebó.


Sajnos ilyen korai terhesség még rizikós. Vagy-vagy...

2018. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Az orvosod szerint hormonális zavar akkor az. Szedd a gyógyszert. Ha gond van akkor menj vissza az orvoshoz.
2018. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Én is vereztem és pont 7 hetesen. Nem tudtak az okát. Azóta 11 hetes leszek és jól vagyunk. 🙏🏻
2018. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. júl. 31. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsit off bocsi: több helyen olvastam hogy az utro placebo, van erre valami "rendes" tanulmány vagy csak városi legenda?
2018. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

8 hét körül nekem enyhe rózsaszínes folyásom volt, de barátnőm pl rendesen vérzett. Ebben az időszakban alakul ki a végleges kapcsolat a placenta és a méhfal között, ez okozhat enyhe vérzést.

Az én orvosom azt mondta, amíg nem jár fájdalommal/görccsel, és/vagy nem menstruációs mennyiség, addig belefér.

Barátnőmnek is teljesen egészséges babája született, én most vagyok 32 hetes, és minden rendben.

Ha ultrahangon nem látott a doki semmit, valószínű csak gyengék az erfalak, és ahogy tágulnak-alakulnak a dolgok odabent meg-megpattan egy-egy hajszálér.

De azért légy figyelmes, ne vedd félvállról, pihenj sokat, és ha nem múlik vagy erősödik a dolog, inkább keress másik dokit, több szem többet lát alapon.

2018. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!