Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől hánytam megint?

Mitől hánytam megint?

Figyelt kérdés
12 hetes kismama vagyok, pár hete elmúltak a reggeli rosszullétek, hányások, de ma ismét kihánytam a reggeli egy részét. Mitől lehetett? Normális ez? Más panaszom nincs.

2018. aug. 1. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Tünetek jönnek-mennek.
2018. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes vagyok, nagyrészt nekem is elmúlt már minden, de előfordul nagy ritkán, hogy mégis hányok. Legutóbb már vagy 10 nap kihagyás után hánytam kétszer is egy délelőtt, van ilyen. Most majdnem egy hete megint semmi. Néha kicsit érzékenyebb a gyomor gondolom.
2018. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zoequeen ***** válasza:
0%
Én nekem se volt 3hetig semmi bajom de most... nagyon rosszul vagyok 😩 13hkm
2018. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A harmadik babanal meg a 37. heten is hanytam.
2018. aug. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

22 hetes vagyok és bár ritkábban, de még mindig hányok.

A 11. hétig nem volt semmi bajom, utána 4 hetet végig rókáztam, most meg már csak hetente 1-2x. Ez van, ezt dobta a gép.

Egyébként teljesen normális dolog.

2018. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ilyen nap. Én is már egész jól voltam. Ma reggel migrénre keltem, ettem hátha jobb lesz, de csak a mosogatóig jutottam...
2018. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!