Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópiás műtétem lesz...

Laparoszkópiás műtétem lesz megint. Ha az előzőnél hánytam utána, most is fogok?

Figyelt kérdés
Előzőleg endó miatt műtöttek,most átjárhatósági lesz.Az előzőnél miután felébredtem eléggé szarul voltam.Elképzelhető,hogy most ezt esetleg megúszom?Vagy mindig így fog reagálni a szervezetem?Mert ismerek olyan lányt,akinek nem volt semmi gond...
2011. júl. 5. 10:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos a hányás az altatás miatt van ami ha egyszer úgy reagálsz rá nem fog változni!

Nekem három hete volt laparom átjárhatósági miatt és nagyon paráztam hogyan fogok ébredni mert körülöttem a szobában ébredés után mindenki hányt de nekem nagy mákom volt mert jól viseltem!

Nem tudom mennyit segített de amint fel ébredtem vettem be két szem coccolun nevű homeopátiás hányinger csillapítót ami olyan mint a daedalon utazásra való csak nem vízzel kell be venni hanem el szopogatni!Majd egy óra múlva újabb kettőt és így el voltam!

Esetleg próbáld ki ártani nem fog az biztos viszont lehet neked is segít!

Gyógyszertárban lehet kapni!

Sok sikert és mielőbbi babaáldást kívánok neked!!!

2011. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!tehát nem úszom meg.Én ettől tartok a legjobban,nem is a műtéttől...
2011. júl. 5. 11:00
 3/16 anonim ***** válasza:

Én is így voltam!A műtéttől abszolút nem féltem független attó,hogy nekem előtte még nem volt tehát nem is tudtam mire számítsak de a hányással a világból ki tudnának kergetni még akkor is ha nem én hanem mellettem valaki!Ezért is tankoltam fel a homeos bogyóból mert az nem ütközik az altatóval mivel nem gyógyszer és nem kell vízzel le nyelni amire ugye hányingernél esély sem lenne!

Tényleg próbáld ki hátha meg úszod!!!Vesztenivalód nincs max nem fogsz hányni!

2011. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Megértelek, nekem is endo miatt volt, és én is az ébredés utáni néhány órára emlékszem legrosszabbul, brrrrr. Én nem hánytam, csak pillanatokig volt hányingerem, persze lehet alkati kérdés is, de nekem azt mondták a nővérek, hogy nagyon sokáig ne igyak semmit, akármilyen szomjas is vagyok, hát kibírtam. A szomszéd szobában fekvő lány ivott, és ő végighányta az éjszakát :( Szóval nem mondom, hogy csak ezen múlik, de próbáld ki, nekem csak a számat kívülről nedvesítgették be, amikor már nagyon szomjas voltam.
2011. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát látom,te is ugyanolyan vagy,mint én.Engem is ki lehetne ezzel kergetni,hogy ott mellettem....De hogy birtad ki?Oylan jó lenne,ha a saját szobámba visszatolnának utána,mert az előzőnél is ez volt.ott rögtön visszatoltak,1 ágyasban voltam,jó lenne most is,csak most máshol lesz a műtét majd.De a dokit megkérdezem,hátha...
2011. júl. 5. 11:18
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez durva.Nekem az előző műtétnél mondták,hogy addig nem kelhetek fel,míg nem ittam és ettem.Én nem akartam inni,enni,de kellett.Lehet,hogy ez volt a baj....
2011. júl. 5. 11:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 műtétem volt eddig, az elsőnél hánytam, a többinél nem,
2011. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nekem ez lesz a 3.a másodiknál nem hánytam,de az "csak" 20-30 perces műtét volt.ott csak 1x volt hányinerem,de nem hánytam.
2011. júl. 5. 11:25
 9/16 A kérdező kommentje:
kedves 11:23-as válaszoló.neked nagy műtét volt vagy kisebb?lapar?
2011. júl. 5. 11:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, akit nem hagytak inni :) Én egy magánklinikán voltam, mert nagyon gázos eset voltam, és nem biztattak, hogy marad a végén petefészkem... Mindkettő épen megmaradt, így én nagyon bízom a dokiban is és a klinikában is. Nekem másnap reggelig nem volt szabad felkelni, akkor viszont muszáj volt. Enni másnap reggelit kaptam először, inni pedig késő este ihattam, legalább 4-5 órával az ébredés után. Borzasztó szomjas voltam, de ahogy hallgattam a másik lányt, nagyon örültem, hogy nem hagytak inni...
2011. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!