Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van jó ötletetek állandó...

Van jó ötletetek állandó hányingerre?

Figyelt kérdés
Ha eszek jobb egy fél óraig, de hát nem ehetek egész nap... Nincs esetleg valami jó pakitkátok?

2018. aug. 2. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
1 cm gyömbérgyökeret reszelj bele 1 liter vízbe és főzd 10 percig, utána kortyolgasd, nekem csak ez segített.
2018. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
B6 vitamin. Nekem nagyon bevált. Ideig óráig a kóla is segített, aztán már nem. De a B6 szuper volt. :)
2018. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Antimetil gyömbérkapszula
2018. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sós tuc keksz segitett valamennyire, meg a főtt krumpli. De azokbol is alig birtam enni. Kitartást neked és boldog babavárást!
2018. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
gyömbért próbáltam, ideig óríg jó, bár nem pont így szóval mégegy próbát teszek. B6 Vitamin nem jutott eszembe, ez lesz a következö :)
2018. aug. 2. 09:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a B6 vitamint ajánlom.
2018. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én is itt kérdeztem a tapasztalt anyukákat anno. :) és nagyon jót tettek velem :)
2018. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2-es: igen, szuper hogy itt lehet találni normális embereket is, akik segíteni akarnak :) Köszönöm nektek :)
2018. aug. 2. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!