Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó hányingerre és gyomorf...

Állandó hányingerre és gyomorfájásra mit ajánlotok? Kinek mi vált be, mi enyhítette kicsit a tüneteket?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok, gyakorlatilag a rosszullétek előbb kezdődtek, mint tudtam volna kicsiről. Egész nap émelygek és többször hányok is. Sokszor még ejszaka is felébredek rá, hogy rosszul van a gyomrom. Az állandó rossz szájíz lassan már fel sem tűnik. :(

2012. márc. 30. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt az 5. héttől a 10 végéig,azután szűnt de nem teljesen,még most is nehezen fogadja be az ételt a gyomrom és nagyon válogatok.

Sósrúd ,háztartási keksz,narancs,kivi,ne legyek éhgyomorra.Sokszor segített a tej is a gyömbér is de minimálisan.

Előyő terhességemnél is ez volt ,túl kelll vészelni valahogy.

S akkor erre azt mondják h terhességi depresszió!

Hogy ne legyek depis ha egésznap öklendezek?Vettünk egy lakást de annak se tudok örülni,mert akármelyik szobába megyek valami szag zavar.

11 hetes km

2012. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem ugyasnerre a rennie vált be, nekem gyomorsav miatt voltak ezek a tünetek + reggel még fekve ettem kekszet, első dolgom volt, hogy kinyitottam a szemem. Nem sokat, csak pár falatot,de akkor már enyhébb volt a felkelés tuáni hányinger. Délután már ne egyél gyümölcsöt, csak zöldséget és szárazat (levest se)

Ez csak egy tip, lehet,hogy neked nem a gyomorsavtól van,de érdemes lehet megpróbálnod.

2012. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
(bocs, tele van helyesírási hibákkal, mert gyorsan írtam)
2012. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Coca-Cola, rendes, nem a light. Nekem bevált. Orvos és védőnő tudott róla, nem ellenezték. ( ezt csak azért írom, mert van akik szerint káros a cola terhesség alatt )
2012. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam a reggeli hányás után (!) egy lassan elfogyasztott kakaós győri édes vált be. Figyelj arra, hogy ne legyen üres a hasad, folyamatosan kicsi adagokban rágcsálj. Sajna a reggeli hányásra nincs ötletem, de jobb "tiszta lappal indítani a napot". A joghurt nekem nagyon nem jön be, bármeliyik napszakban eszem, még ha nem is érzem, hogy rosszul esne, sokszor bizony visszajön. A gyömbér szerintem is jó. Az előző terhességemben az elejétől a 16. hétig hánytam, most 10 hetes vagyok, még tart...
2012. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!


Már felváltva próbálgatom őket, hátha használ valami, de eddig semmi nem hozott sikert. Ha csak reggel hánynék nem is lenne gond, de van hogy este riadok arra hogy rohanni kell ill. legutób a bevásárlás közben jött rám. :( Remélem hamarosan elmúlik, mert már a kisfiammal (2 éves) se merek kimenni a játszótérre vagy sétálni.

2012. ápr. 3. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!