Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen betétet használtatok...

Ti milyen betétet használtatok szülés után?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék ilyen vastag tena betéteket használni.az első szúlésem után kb 10 percet tudtam használni mert baromi kényelmetlen volt.meg nem is véreztem annyira.császáros voltam.milyet vegyek?
2018. aug. 3. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én jobban és tovább véreztem a második császárnál, mint az elsőnél, szóval azért ne arra készülj, hogy tuti minden ugyanolyan lesz. Szerintem vigyél ilyet is, olyat is és akkor nem érhet meglepetés.
2018. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tenat...max első nap kellett igazán. Elhasználtam mert megvettem. Sima always el sztem jobban jársz, csak a legvastagabbat vegyed. Nem volt értelme. Lehet h nem volt olyan erős a vérzésem azért volt sok a tena. Meg hát tényleg nagyon kényelmetlen volt.
2018. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az always éjszakai betétet használtam. Bőven elég volt nekem.
2018. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első 2 nap Tena pants-et, nekem kényelmes volt nagyon.


Utána sima allways betétet, akkor már csak minimálisan vereztem. Viszont a bugyi miatt kenyelmetlenebb volt, bántotta a csaszaros sebemet.

2018. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én vettem a gyógyszertárban sima vattát (steril) és gézzel körbetekertem, első 2 nap úgyis csak keveset és nehezen tudsz mozogni császár után, azt az 1-2 kör sétát kibírja. Engem nem irritált annyira, mint a betét.

Utána már elég volt a sima betét.

2018. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tenna bugyit használtam a kórházban. Kényelmes volt és nem a vérzés erőssége miatt volt nagyon praktikus. Normál szülésem volt, hetekig a legnagyobb problémám a vizelettartás volt, és a döbbenet, hogy hiába voltam ezer féle felkészítőn erről sehol senki nem beszélt. Mikor másnap a viziten szóltam a dokinak meg csak megrántotta a vállát, hogy ez tök természetes, ha még a kontrollon is baj van na akkor kezdjek aggódni.
2018. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!