Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen egy kis mellfájdalom...

7 hetesen egy kis mellfájdalom és semmi egyéb?

Figyelt kérdés

Lehet hogy baj van? 2 tesztem van, pozitiv, orvosnál még nem voltam.(természetesen megyek amint tudok, jövőhéten) Nem jött meg azóta sem persze, de semmit sem érzek, nem émelygek, nem hányok, nem érzek olyat mintha meg akarna jönni. Nem puffadok. Csak a cicim feszül kicsit.

Ha baj lenne, (pl. nincs szívhang) beindul a vetélés vagy mi történik olyankor?


2018. aug. 4. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Örülj neki, van, akinek semmi baja nincs. Én nem vagyok ez a szerencsés típus, lányommal is, és most a születendő fiammal is végighánytam az első trimesztert, először a 7., most a 6. héttől. Semmit nem jelent, hogy nincs tüneted.

Ha gond van, lehet, hogy beindul a vetélés, de az is lehet, hogy nem tudod meg, csak ultrahangon. Az első nekem missed ab volt, csak UH-n derült ki, nem görcsöltem, nem véreztem, semmi. Sajnos ez ilyen, de ne aggódj, attól, hogy nem vagy rosszul, simán lehet, hogy minden rendben van.

2018. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. aug. 4. 18:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Ilyen korán még normális (sőt igazából később is), hogy nincs semmi tüneted. Egyszer itt a fórumon olvastam és nagyon nevettem rajta, hogy a nők csak a filmekben hánynak, mint a lakosalmas kutya, még mielőtt tudnák, hogy terhesek :D

Egyébként nekem egyszer sem volt hányingerem, csak a hasam feszült, húzódott és a melleim fájtak, de ezek is később kezdődtek, mint a 7. hét.

Nyugi, ne gondolj rosszra, lehet hogy később a wc-t ölelgetve majd visszasírod ezt az időszakot :)

2018. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Te jó ég... örülj neki hogy semmi bajod... Én konkrétan a fél karom adnám ha jól lehetnék... 😕 Non stop hányinger, napi minimum egy hányás... miért is vágynál erre? Ráadásul van egy kisfiam, akiről gondoskodnom kell ha törik ha szakad..

Örülj neki hogy semmi bajod.

Amúgy van hogy tünetmentes vagy és minden rendben és az ellenkezője is, tehát a tünetek nem feltétlenül jelentik azt hogy rendben van a terhesség...

2018. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Örülök csak aggódom. Egyetlen kismama ismerősöm sincs így mint én, mindnek mindenféle baja van
2018. aug. 4. 19:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van, 6+4 hetesen :) Csak feszülő/fájó mellek, illetve néha minimális émelygés. Én is folyton aggódom, hogy minden oké-e (két hete voltam orvosnál, akkor minden rendben volt, de még bő egy hét a következő UH-ig), de nekem is mindenki azt mondja, hogy inkább örüljek... :) Szóval hajrá örülés!
2018. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A másodikat várom, semmilyen tünetem nem volt egyikkel sem, csak nő(tt) éd mozog(ott) a hasam. 😊 Ne parázz emiatt, örülj neki, hogy jól vagy.
2018. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, h nincs bajod. Nekem is kb 8.hettol lett. Nem mindenki uolyan, olyat is ismerek aki már első héten hányt meg olyat is aki soha.
2018. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, hogy tünetekkel teletűzdelt a várandósság.


Nekem semmi klasszikus nem volt.

Mellfájdalom olyan volt, mint mensi előtt kb a 12. Hétig meg is maradt ( de az elején mégcsak terhességee aem gyanakodtan volna, ha nem várjuk))

Nem pisiltem gyakrabban nem szurkált.. Stb


Nem jöt meg

Nőtt a hasam és a

Mellem

Persze magamhoz képest más állapot volt.

Előtte sosem voltan emédesszájú ( vmcsoki megeomolhatozz előtte)

2018. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy kis étvágytalanság volt meg 1-2 hasmenés kb a 6-7 héten. Azóta sem változott semmi, nincs semmi szokásos tünetem a pocakomon kívül. Se vizesedés se derék fájás.

Szerencsés vagyok és baromira örülök neki. Sajnálom akiknek nehéz terhességük van.


Szóval ne aggódj az hogy nincs tünet semmi rosszra nem utal!


31hkm

2018. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!