Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A most 24 hetesen 91cm-es...

A most 24 hetesen 91cm-es hasam, szülés előtt majd megindul a növekedésben? Vagy ha most kicsi szülni is kicsi hassal megyek?

Figyelt kérdés
Teljesen egészséges kb 520g és 27 cmes kislány. Tehát nem aggódom hogy ő pici lesz. Most engem csak a pocak érdekel . Szinte alig látszik hogy terhes vagyok. 7-8-9.honapban sem lesz akkor hatalmas?

2018. aug. 6. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

24hetesen nekem 92 cm volt. Aztán beindult, mint a bolondgomba, most 31 hetesen már 100cm.

Nagyon egyedi, hogy kinek milyen ütemben és végül mekkorára nő. Nem lehet kiszámítani és másokkal összehasonlitani. Amíg a baba méretei megfelelőek, ne foglalkozz a hasad méretével, bár azt mondják, az utolsó trimeszterben nőnek nagyot, szóval biztos vagyok benne, hogy neked is nőni fog még bőven :)

2018. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy attól félek hogy hatalmas lesz attól függetlenül hogy most "pici" bár most hetek alatt képes nagyon nagyot nőni amit néha észre sem veszek csak ha a hátára fekszem. Akkor nem örülök előre és felkészülök hogy nagy pocakon is lehet még. Köszi a választ.
2018. aug. 7. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 hónapos kora után kezdett el nőni, addig szinte semmi nem látszott (szintén kislány babával). 8-9 hónapban már hatalmas volt. Mármint magamhoz képest, mert elég vékony vagyok.
2018. aug. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hány centis pocakkal mentél szülni? mikro nőt a pocid?
2022. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!