Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tisztelt doktor úr! 43eves...

Tisztelt doktor úr! 43eves vagyok, lehet e meg gyerekem? Rendben van a menzim lehet e meg gyerekem szukseges e meg valamilyen vizsgálat?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 01:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre az esély 50-50% Vagy igen vagy nem.



Dr.lehetrosszhelyreirtadakérdéstnem?

2018. aug. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem orvosok válaszolnak, keress másik weboldalt. Laikus szemmel nézve lehet gyereked, másoknak idősebben is van.
2018. aug. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok se úr, se doktor, de kolléganőm 47 éves és terhes. Első baba. Egész életében küzdött, hogy lehessen. Mostanra sikerült.


Természetesen érdemes elmenni nőgyógyászhoz, aki majd elküld vizsgálatokra. Pl megnézik van még használható petéd. Néznek biztosan női hormonokat, megfelelő szinten vannak-e. És még ki tudja mit..

2018. aug. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező! Szerintem te valamit nagyon benéztél!

Ez a Gyakori Kérdések, és nem egy orvosi fórum.


A kérdésre a válasz. Lehet gyereked, ha terhes maradsz.

2018. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

:D

Neee

2018. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy szakrendelést!
2018. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ van-e peteérésed.


Én egy UH követést azért néznék. De csak azért mert már 1 évet várni ennyi idősen nem fér bele.


/ biztosan végiggondoltad, hogy ennyi idősen gyereket vállalsz? Anyai nagymamám ennyi idősen szülte anyukámat. Borzasztó volt nekem gyerekként.. Öreg volt,beteg volt a mamám, anyukámnak kellett róla gondoskodni, nalálunk kellett laknia vagy otthonban..hamar meg is halt.../

2018. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
U.i: Doktor Úr???
2018. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!