Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit furcsa volt az első...

Kicsit furcsa volt az első vizsgálat, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szombaton voltam először az orvosnál terhesség megállapítás céljából,akkor voltam 7 hetes.Az orvos először hasi ultrahangon nem látta a babát,a hüvelyin nehezen megtalálta.Én kérdeztem van-e szívhang,mondta,hogy igen,magától nem tudom mondta-e volna.Nem mondta mekkora,semmi papírt nem adott,annyit mondott,hogy három hét múlva menjek vissza és ha jól fejlődik adja a papírokat.Addig ne intézzek semmit.Háromszor kérdezte meg,hogy mikor is volt az utolsó menstruációm.Bajt sejthet szerintetek?
2018. aug. 9. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kisebbnek tűnik, mint amekkora. Lehet, hogy később volt pé.-d? ne aggódj, ha nagy bajt sejtene, szerintem elmondta volna. A magzat ha elég erős, életképes, ígyis-úgyis megmarad, ha nem, akkor.. sajnos nem.
2018. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen szerintem később volt a peteérés,de nem tudom,mintha nem nagyon akart volna semmit mondani.
2018. aug. 9. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem volt szimpatikus, keress másik orvost inkább, és ne félj kérdezni.Sok doki azt hiszi, hogy minden olyan egyértelmű, közben meg.. a felét se!
2018. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szimpatikus volt,csak olyan érzésem volt,mintha nem lenne meggyőződve róla,hogy jól fejlődik a baba.
2018. aug. 9. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akart ,, megijeszteni" előre, hanem megvárja a 3 hetet és akkorra látszódik,ha gond van.De nem lesz!
2018. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból magamra ismertem. 28 hetes vagyok és akihez járok detto ugyanez. Nem mond semmit, csak diktálja az értékeket az asszisztensnek. Nem győzöm nézni az arcát, hátha látok valamit. Volt ilyen, hogy többször kérdezett meg valamit, hogy mikor megyek genetikára, közben valamit nagyon nézet hosszasan. Akkor megijedtem és rákérdeztem baj van e. Nemet mondott alig érthetően. Már megszoktam, biztos fáradt volt, futószalagon mennek a kismamák. Egyébként akinek kell, annak szól ha baj van, hallottam amikor a szülésközeli kismamának mondta, hogy irány a klinika, mert valami nem stimmel és behívott egy másik orvost is konzultálni. Szóval nem kell aggódni, ha gond lenne biztos jelezné.
2018. aug. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!