Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Estére bedagadt láb mitől lehet?

Estére bedagadt láb mitől lehet?

Figyelt kérdés
34 hetes terhes vagyok.nem vizesedek!de ma estére bedagadt a jobb lábfejem,és most kissé zsibbad is.nem vizes mert ha odanyomom az ujjam akkor nem látszódik ott semmi folt!mitől lehet??a bal lábammal semmi baj.
2018. aug. 9. 20:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Plusz ma estére extrém ingerült lettem.egész nap görcsölgetett a hasam is és hányingerem van.
2018. aug. 9. 20:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Én bemennék a kórházba.
2018. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a férjem most ment el dolgozni 😕ugye ez nem azt jelenti hogy szülni fogok???
2018. aug. 9. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a védőnő, hogy a melegtől is lehet.

37 hetes vagyok, mindkét lábam dagad, estére felpolcolom, reggelre elmúlik.

Jobb amúgy azóta?

2018. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A lábam nem jobb pedig egy órája felpolcoltam.a görcs elmúlt jelenleg és a hányinger is.
2018. aug. 9. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, nem azért mondtam, hogy menj kórházba, mert mindjárt megszülsz! Az asszimetrikus dagadás trombózis jele lehet, azért lenne jobb, ha látna orvos.
2018. aug. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!