Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ebbol mikor lesz...

Szerintetek ebbol mikor lesz szules?

Figyelt kérdés

39 hetes vagyok,mehszaj ertekem 1111.

Elegge gorcsolgetek neha de nem rendszeresen,inkabb van ,hogy egyfolytaban. Mintha meg lenne a mensim. Vagy ezzel akar vegig is kihuzhatom?


2018. aug. 10. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni, de szerintem már bármikor beindultat. Doki mit mond? Én a fiamat 2222-vel még 1 hétig húztam, a lányommal szinte zárt méhszájjal egyik percről e másikra indult 5 perces fájásokkal, és e óra alatt meglett.
2018. aug. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 óra múlva vagy akár 1,5 héttel is



Nekem 39+2 3000 volt

40+5 2000

41+1 megszültem (3,5 óra alatt tágultam ki és tünt el a mégszáj)


Bnőmnek 2111 volt 1 hónapig

2018. aug. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Oszinten? Leget, hogy ma, lehet h ket het mulva...


Nekem pl 1333-as mehszajjal lett inditas (burokrepesztes +oxitocin) vegul, mert hoaba gorcsolgettem neha-neha, azutan megis leallt minden ujra es ujra. Egy hetig vigan szaladgaltam ilyen mehszajjal, barmi tortent, rendesen nem indult be a vajudas.


A masik gyerekkel pedig 39 hetesen elfolyt a magzatviz ugy, hogy addig kb egy darab joslom sem volt. Fajas nelkul, zart mehszajjal mentem be a korhazba ejjel fel ketto korul, 3-kor spontan megjott az elso fajas es 6:40-kor kora reggel mar babaztam, semmilyen rasegites nem kellett.


Szoval sajnos ez nagyon kiszamithatatlan dolog es a millio jel sem jelent semmit a valosagban...


Azota azt mondom, hogy a szules biztos jele az, ha

-elfolyt a viz

-mar bizonyitottan vajudas van

-az orvos all feletted szikevel, ha csaszarrol van szo.


Minden mas csak 50%: vagy beindul hamar, vagy nem...

2018. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!