Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A heten vagy napokon belul...

A heten vagy napokon belul szules lehet ebbol?

Figyelt kérdés

Tegnap ejfel utan egy alkalommal, kb 5 percig tarto fajast ereztem az egesz hasamban, de wc zes utan kicsit jobb lett.

Ma reggel fel 7 tol egeszen 8 oraig az agyon ulve nagyon eros fajast ereztem szinten egesz hasamban, alul is, es alig tudtam megmozdulni, felallni is. Ezek kb 2 percig is eltarto erosebb fajasok voltak, 10 es 15 percenkent jottek. Azt hittem itt az ido, indulni kell.

De mivel nem rendszeresen jottek es nem 5 percenkent, igy 8 utan mikor kicsit jobb lett, mentem aludni.

De mindemellett a baba allandoan nagyon erosen rugdoskodott, mocorgott.



2016. szept. 5. 15:52
 1/7 A kérdező kommentje:
kimaradt, holnap toltom a 40. hetet
2016. szept. 5. 15:54
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Ha az ember lánya 40hetes terhes akkor várható h egyszer megszül
2016. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keményedsz is, nyákdugó elment már? Szerintem nincs sok hátra, de hát a 40.hét után ez egyértelmű. :) Készül a méhed a szülésre, csak még nem indult be ténylegesen.
2016. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél még fel pár ugyanolyan kérdést 😊
2016. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A nyakdugo meg nem tavozott, es igen, sokat kemenyedik a hasam is. Es elso valaszolo tudom ha valaki terhes, meg is fog szulni egyszer.

Es ugyanezt a kerdest ok, kiirom holnap is, ha ezt kered. Csak ha eszrevenned, az elsot amit kiirtam, meg ezelott kitoroltem.

2016. szept. 5. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
2016. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok (mint nézem, sajnos ugyanannyi százalékkal, mint a kötekedő, remélem, nem vagyunk összekeverhetőek...). Ha rendszereződnek a fájások, elmegy a magzatvíz, irány a kórház! 40. hét után minden nap van NST, ott esetleg rá tudsz majd kérdezni. Ha mozog, vélhetően minden oké, nem kell izgulnod. Jobb most már? Vagy mit érzel? Lehet, a front is bekavart neked egy kicsit.
2016. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!