Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Heves, rendszertelen, erős...

Heves, rendszertelen, erős szívdobogás, izzadás.35 hetes terhességnél. Néha a jobb fülemben is halk dobogást hallok. Valakinek hasonló tünetek? Leginkább este jön elő, a pulzusom elég magas 115 körül, vizesedek is màr hetek óta

Figyelt kérdés

2018. aug. 11. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvosod mit mond? Tud egyáltalán róla?
2018. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen tünetekkel illene orvoshoz menned.
2018. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz! Rendszertelen erős szívdobogás általában szívritmuszavar. Terhesség + meleg de vas és/vagy magnéziumhiány épp elég ok lehet sajnos. Nekem is volt, terhesség előtt mondjuk. Terhesen emiatt nem hagytam el a magnéziumot, ma jött a szívdobogásérzés, szednem kellett, de nálam van felszívódási zavar is, korábban is magnéziumhiány okozott nálam ilyet csak erős szédüléssé meg ájulás közeli élménnyé fejlődött már..
2018. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, 5 napra be is fektetett az orvos, de nem találtak semmit, pedig tetőtől talpig megvizsgáltak. Nekem hetekig tartott mire orvoshoz mentem vele, mert hol előjött, hol elmúlt. Aztán magától elmúlt. Azt mondta az orvosom - gondolom más ötlete nem volt -, hogy biztos nyom a gyerek valami ideget.
2018. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagyis nem idegek, hanem erek nyom.
2018. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! A màsodik ès harmadik terhesssègemnèl ugyanez volt. Sokszor nagyon rosszul voltam, èjjel is előjött gyakran. Mondtam a dokimnak, azt mondta, terhesen 120-ig normàlis a pulzus. 🤔 Nem igazàn foglalkozott vele, de szülès utàn valòban magszűnt ez a gondom. Azèrt nem àrt, ha te is beszèlsz az orvossal, biztos, ami tuti. 😉
2018. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegig 140 es pulzusom volt, ketto szivultrahang, teljesen normalis volt minden, a megvaltozott keringes okozza.
2018. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Először is, belgyógyászatilag vizsgáltasd ki magad.

Én is ezt tettem. Aztán kiderült, hogy a szívemnek kutya baja, viszont pánikbeteg lettem a terhesség alatt. Nem volt jó. A végére konkrétan olyan tünetegyüttesem lett, mintha infarktusom lett volna.:(

De az a biztos, ha kivizsgálnak, mert lehet akár szívprobléma, de lehet szimplán a terhességgel összefüggő dolog, netán nálad is pánikbetegség.

2018. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Orvosnak mondtam még múltkor, azt mondta figyelgessem..

nekem is most volt másodszorra, elmúlik utána nem jelentkezett megint csak így néha néha egy kisebb bedobogás, de ez a tegnapi volt ilyen nagyobb hosszabb.. én is arra tippelek hogy nyomja a baba, mert ha kicsit lejjebb nyomom akkor enyhül..

gondoltam pánikrohamra is, de nem tudom..

köszi az eddigi válaszokat!

2018. aug. 11. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!