Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős szívdobogás, normális?

Erős szívdobogás, normális?

Figyelt kérdés
18.hét . Pár napja érzem , mintha ideges lennék ( pedig nem ) úgy lüktet néha ....
2018. jan. 22. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is volt.... aludni se tudtam tole 😣 tobbszor is havonta egyszer elojott eddig ... normalis azt mondta a doki... csinalj légző gyakorlatokat valamelyest segit.

31hkm

2018. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Heti szinten elo jon 16.hét ota. Nemtudom mi okozza.:/

33hkm

2018. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Terhességtől is lehet de azért 1-2 kérdés, elég magnéziumot szedsz? Vashiányod nincsen? Mert mindkettő hiánya okozhaz szívdobogás érzést, magnéziumtól tapasztaltam is, meg elég komoly szivritmustavar volt nálam miatta és terhesen 38-39 hetesen éreztem jelét, mikor már nem vettem be magnéziumot.
2018. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11 hetes vagyok, és az elejétől kb minden nap előjön ez. Néha nagyon kellemetlen.
2018. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Napi 2 magnerotot szedek , ha esetleg keményedik a hasam , akkor szoktam még 2t .
2018. jan. 23. 07:42
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem ezt volt az első tünetem amikor még nem is tudtam hogy terhes vagyok. Mondtam is páromnak hogy olyan erősen ver a szívem hogy majd kiugrik. Nekem pulzus mérős a telefonom volt hogy 120 volt a pulzusom. A doki azt mondta hogy terhesség esetén meg emelkedik a pulzusszám.
2018. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6os

A pulzusszám és a szívdobogás érzés nem függ össze

2018. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ismerős, nekem rosszabb lett. Pl most már ha melegben vagyok-üzlet-, és ácsorogni kell, ha nem ülök le, el is ájulok.

34 hkm

2018. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó , ezt is érzem én is az eleje óta szinte 😏
2018. jan. 24. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!