Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok zenét hallgatni a...

Szoktatok zenét hallgatni a pocaklakótokkal? Hogy reagál rá?

Figyelt kérdés
18+5 hetes vagyok,néha érzem őt,de ha nem,akkor zenét hallgatok és olyankor általában érzek 1-2 apró rúgást. Ez azért lehet,mert tetszik neki,vagy mert nem?
2018. aug. 11. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Pocaklakó😰
2018. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tesóm nem tudja eldönteni, hogy amikor rugdos a baba, akkor azt jelzi, hogy tetszik neki a zene, vagy pont hogy nem :D csak bizonyos számoknál csinálja
2018. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Queent hallgatattam Vele és most egy évesen is szereti😁
2018. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A férjem zenész (klasszikus), így evidens hogy a magzat is folyamatosan zenét hall. Külön a hasamra nem teszek fülhallgatót, de szerencsére rengeteg zenei stílust szeretünk (és hangosan hallgatjuk is), így már most hozzá fog szokni a pici, hogy Vivaldi mellett az AC/CD is jól megfér.
2018. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mikor tesóm küldte a kedvenc spanyol számait mindig rugdosott. :D Sose derül ki, hogy ennyire tetszett neki vagy ennyire nem... érdekes, de mindig azok a spanyol zenék keltették fel, másra általában nem változott a mozgása.
2018. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!