Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő meg tudja hallgatni...

A védőnő meg tudja hallgatni a szívhangot valami készülékkel uh nélkül a 13. héttől?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem minden rendelőben van ilyen készülék, de kérdezz rá.
2016. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Asszem dopler a neve vagy ilyesmi az enyém tudta,de nagyon korai szakaszban nem még!
2016. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem teljesen a kérdésre válaszolok de ha parás mami vagy (mint én ) akkor lehet hogy érdemes befektetni egy otthoni magzati szívhangfigyelőre. Mi a párommal 10. héten vettünk egyet AngelSounds doppler 8.990.-Ft ért. A 12 héttől hallgatózunk heti egy vagy max. két alkalommal.Így teljesen nyugodtak vagyunk amikor meghalljuk a picikénk szívhangját.
2016. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 20. héttől hallgatnia kell! A miénknek kb. olyan kütyüje volt, mint ami nekünk van itthon és az elvileg 15. héttől használható, úgy emlékszem (angelsound, 6000 Ft-ért vettem Jófogáson).
2016. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, lehet papíron 12. hetet ír, nekem csak 14-15 környékén sikerült hangot kicsikarni. Mondjuk, én utána meg azon paráztam, hogy miért nem pont annyi a frekvencia, mint a tankönyvben...
2016. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

23 hetesen használta először nálam a védőnő és nem találta meg vele a szívhangot. Egy régi rossz készülék volt.

Majd költözés miatt új helyre kerültem és NST-re alkalmas készülékkel hallgatta a védőnő a szívhangot, nem is nyomta a hasamba, lehet egy olyannal már sokkal korábban is lehet hallani.

2016. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem akarok venni mert naponta 5x hallgatnam, ha meg nem találom a szívhangot v elromlik a keszulek v valami akkor nagyon beparaznek. Engem siman megnyugtatna ha ranezne vki 2-3 hetente.
2016. febr. 19. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában a 20. héttől szokták hallgatni, mert addig még annyira lent van a baba, hogy feleslegesen idegesítenék a kismamákat, ha esetleg nem találja, nem tudja meghallgatni. Nekem ezt a védőnőm mondta.
2016. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!