35 hetesen mozi?

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Most komolyan... miert ne ha jol vagy
2018. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Miért gondood h mem szabad?
2018. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha sima mozira gondolsz,akkor mehetsz és a hangosság miatt és a szülés miatt kérdezed
2018. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En utoljara 28 hetesen voltam,de elegge megviselhette oket a hangossag mert majd kirugtak a bordaimat.
2018. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anno a nagylányommal 29 hetesen voltunk tüzijátékon. Akkor megfogadtam, h terhesen soha többé nem megyek hangos helyre, úgy kapálózott szegénykém... Viszont a mozi - ha nem akciófilm - szerintem nem vészes, nincsenek olyan hirtelen hangok.
2018. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36 hetesen voltam a fiammal moziban, az új Star Wars-t néztük. Kislányom majd kiugrott a hasamból egy-egy hangosabb jelenetnél. Én a szélső székre kértem jegyet közel az ajtóhoz, mert 3x voltam közben pisilni.
2018. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) az új Micimackó "filmet" ,animációt néznénk meg.

Sokat olvastam ,nagyon eltérő a vélemény , valaki kifejezetten ellenzi van aki szerint pedig épp hogy lazító hatású a mozi...ml

2018. aug. 11. 21:59
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

NA, én a Micimackóra el nem mernék menni, ki tudja, milyen hatással lenne rám Ewan McGregor :D Még megszülök helyben :)


Kérdező, ha nincs problémád, simán vállalható.

2018. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kislányom úgy durmolta végig a Bosszúállókat szintén 35 hetesen mint a mesékben. :)
2018. aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!