Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A trisomy teszten azis kiderül...

A trisomy teszten azis kiderül mennyi baba van?

Figyelt kérdés
Nemtudom hallotattok e erről a tesztről, felvidéki vagyok itt csinálták. Kiszűrik a down kórt, meg ezeket, a baba neme is kiderül, mellesleg jó drága volt. Hálistennek jól van a kicsi. Ikerterhességnek indult. Egy baba maradt a doki a 12. hét utan (mégha hihetetlen is )egyet talált, a másik szerinte elhalt, de ő akkor még nagyon picike volt, a tesótól kisebb. 20 hetes vagyok most. Van szívhang hallgatóm, heti egyszer használjuk. Igen ám, de ma kicsit lusti volt, megijedtem és meghalgattam. Már tudom pontosan hova kell teni, hogy mindjárt találjam meg. Hálisten dobogott is , biztos csak aludt. Kicsit tovább mentem a köldököm alá, es ott is hallottam dobogást hallkan. (Nem az enyém volt) Lehet a másik baba és csak elbúkt? Vagy a köldökzsinór? Ez a teszt gondolom aztis kideríti, hogy mennyi baba van nem? A dokimmal pénteken beszéltem telefonon, mert ő kapta meg az eredményt, annyira voltam kiváncsi jól e van, de jól. Hétfőtöl szabizik a doki nem tudok rákérdezni.

2018. aug. 12. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a köldökzsinór pulzálását hallottad.Gondolom uh-nak, erre az időre kiderült volna ha mégis két baba van.
2018. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem. De 20 hetesen már kiderült volna, ha többen lennének. Nekem is ikerterhességnek indult, de egy baba lett. A szívhangot több irányból is befoghatod, mert elfordulhat pl. mert zavarja, ezért a másik pillanatban más szögből is befogható. Illetve ettől függetlenül is, ha az uh fejet más szögben billented meg, akkor simán befogható máshonnan is.

Hallható még a köldökzsinór és a placenta áramlása is. Tuti egy babád van...

2018. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!