Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kiderül a 12. hét után...

Ha kiderül a 12. hét után hogy nem egészséges a baba akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Aki ugyebár nem akar "beteg, fogyatékos" gyereket megtartani az esetben mi a teendő, hogy működik ez az egész?


Ez csak egy kérdés, remélem minden rendben van a babámmal!!!


2016. jún. 28. 20:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg még az is érdekelne, hogy mik derülhetnek ki ekkor még a babával kapcsolatosan? Olyan ugye nem lehet, hogy nem él már?
2016. jún. 28. 20:12
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden megtörténhet. Úgy tudom, hogy a 12. hét után, még pár hétig végeznek abortuszt nagyon indokolt esetben. Ha később derül ki a fogyatékosság, akkor meg kell szülni a gyereket, ami iszonyú és borzalmas lehet, szóval szerintem ezen inkább ne is gondolkozz. És minden tesztet csinálj meg minél hamarabb.
2016. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Bármi kiderülhet. Kicsi az esély, de saját ismeretségi körömben van olyan, akinek a szülőszobán kapott köldökzsinór trombózist a magzat. Már nem élt, mire kiemelték.


Ha élettel összeegyeztethetetlen a rendellenesség, akkor 18. hétig engedélyezik az abortuszt. Egyéb esetben végig kell vinni a terhességet és marad az örökbeadás, ha semmiképp nem akarják megtartani a babát a szülei.

2016. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg miseed ab műtéttel megszakítják a terhességet. 12+3 hetes vagyok tegnap voltam a 12 hetes vizsgálaton remélem hogy nálunk is minden rendben van. És neked is szorítok. 22 N
2016. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én holnap fogok menni este az ultrahangra és akkor leszek 12 hetes 3 napos kismama.
2016. jún. 28. 20:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt az első babájával, hogy a 22. hét környékén kiderül, hogy olyan fejlődési rendellenessége van a babának amivel max pár napig esetleg hétig élt volna a születés után. A 22. héten megszakították a terhességét és meg kellett szülnie a babát.
2016. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek a 20. héten csináltak amniot, mert csak akkor derült ki, hogy gyanús valamelyik súlyos rendellenességre. Neki azt mondták, hogy ha pozitív az amnio eredménye, akkor meg kellene szülnie a gyereket, és azt is, hogy ha így is vállalná a gyereket, hogy fogyatékos, akkor nem csinálják meg az amniot sem, mert így nincs értelme. Magyarul ilyenkor annyi előnye van ennek a szülés megindításnak, hogy nem kell végigcsinálni a terhességet.
2016. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
FÚ emögött valami van ,hogy te ilyenekre gondolsz.Netán ártasz neki?Ez szép kis gondolat .
2016. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
elmész egy 4d ultrahangra és ott megmondják neked egyből hogy egészséges e.12000 ft ha van rá kereted csak hogy megnyugodjál.
2016. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kerj streptococcus agailictiae (remelem jolirtam) szurest. En kertem mert nem csinalnak alapbol, vizeletbol nezik, vagy kenetmintabol. Erdemes megnezetni
2016. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!