Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama vagyok és otthon...

Kismama vagyok és otthon végezhető munkát keresek. Kinek volt már ilyenben sikere?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok, mert nekem eddig nem sikerült találnom semmit.

Bár a munkámat részben eddig is itthon végeztem.

2010. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem már, de eddig nem jött össze semmi....te miket néztél?

bocsi hogy nem írtam hasznosat, de engem is érdekelne ha van ilyen...

2010. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nagyon sokat végig böngésztem már de nem találok olyat amiben meg is lehet bízni és pénzt lehet vele keresni.

Most a gepelo.hu néztem de nekem nem játsza le a hanganyagot

2010. jún. 20. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyet keresek.Találtam is, ez netes munka lett volna.Én hülye befizettem a pénzt, ami 1200 Ft volt, és azóta se kaptam semmit.Ennek már 3 hónapja.Felhívtam a nőt, hogy mégis hogy képzeli, hogy a pénzemért nem kapok semmit, de lerázott azzal a dumával, hogy ő nem kapta meg.Biztos jó címet írtam?Na, ja.Hülye nem vagyok, köszi.És a legszomorúbb, hogy ez a nő azóta is hirdeti ezt a "munkát".Pedig jó lenne, sok a szabadidőm, már itthon vagyok, de nem ártana pénzt keresni.Most megint lenne egy lehetőség, borítékolás, gyöngyfűzés.Korrektnek tűnik, de mivel ez is úgy indul, hogy fizess be 1000 Ft-ot, ezért nem merem meglépni.Hetek óta nem foglalokozom ezzel.Mégegyszer nem engedem magam átverni.Esküszöm, minden ilyesmit elvállalnék, ha nem úgy kezdődne, hogy fizess be!
2010. jún. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pedig mind úgy kezdődik, el tudjátok képzelni hányan elküldik azt az 1000 ft-ot... Sokan jól keresnek vele! Sajnos én is küldtem már, na de többet nem!
2010. jún. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!