Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valoság alapja annak,...

Van valoság alapja annak, hogy minden terhesség és szülés más, még ugyan annál a nőnél is más az élethelyzet minden terhességnél?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van
2018. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2018. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik más volt, úgyhogy szerintem igaz.
2018. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Hogyne lenne valóságalapja? Bárkit megkérdezel ismeretsegi körödben mindenkinek más volt az biztos. Nekem is más volt mind2. De az összes többgyerekes ismerősömnek is akiknél szóba jött a téma.
2018. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem.

Nekem mindkét terhesség és szülés ugyanolyan volt, de nem ez az általános.

2018. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Igen, de azért szerintem oriási külömbségek csak ritka esetben vannak.


Az én tapasztalatom és amit másoktól hallok, vagy olvasok az, hogy azért a többedik szülések valamilyen szinten megegyeznek az elsövel.


Pl ha valaki 15 órát vajudott az elsövel nagyon nagyon ritka, hogy a második baba 2 ora vajúdás alatt lesz meg.

Ès, ha valaki az elsöt 3 óra alatt megszülte annak ritkán lesz, hogy a másodikkal félnapot vajúdjon.

2018. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt mondják igen. Én is ebben reménykedtem. De nálam nem jött be.

Fiamnál is hánytam sokáig, és most is minden bajom van!

2018. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Nekem eddig ugyanolyan tünetmentes és rózsaszín felhős a második is, mint az első volt. 16 hetes vagyok. 😊
2018. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Biztos van valami valóságalapja, de én inkább azt mondanám, hogy nem lesz teljesen ugyanolyan minden terhesség, ha komolyan venném, hogy nagyon más is lehet, akkor mernénk testvért is vállalni, de mivel én 7 hónapig hánytam napi 10-szer és emiatt inkább megcsászároztak a 36. héten, ezt nem akarnánk vállalni úgy hogy most már a gyerekemre is vigyáznom kell közben, szóval ki tudja, de olyat én még nem hallottam hogy, valaki az első terhességgel folyamatosan hány, a másodikkal meg semennyit.
2018. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, a hányás nekem is ugyanúgy megvolt másodjára is. Mondjuk annyira szarul nem jártam, mint a 9-es, a 16. héttől voltam jól mindkétszer, most a 18. hétben vagyok a másodikkal. Annyi változott, hogy ennél a terhességnél kicsit tűrhetőbb lett a 10. héten a dolog, a lányomnál csak a 14.-en lett valamivel jobb. 16 hét után viszont mintha elvágták volna mindkét esetben. Anyám négyszer volt terhes, ebből 2 gyereke született meg, a 12. hétig vitte a legkorábbi vetélést is, ő is mind a négyszer hányt.

Szülésem ugye még csak egy volt, farfekvés miatt császár, erősen bízom benne, hogy ezúttal teljesen más lesz, természetesre készülök.

2018. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!