Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyílaló érzés nektek is volt...

Nyílaló érzés nektek is volt a terhesseg legelején?

Figyelt kérdés
Egyszer egyszer bele nyilal a hasamba nektek is volt igy vagy nálam van a baj? Meg nagyon a legelejen vagyok pozitiv lett a tesztem meg nem voltam dokinál
2018. aug. 12. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak a hüvelyembe nyilalt.

Ha 1-1x belenyilal, az nem gond, ha esetleg folyamatosan, akkor nézesd meg magad!

2018. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors valaszt, csak egyszer egyszer inkabb nekem is a hüvely felé megy a nyilalas nem pont a hasamba inkább alá. Meg csak kb 4 hetes lehetek ahogy szamoljak mert 4 hete volt az utolsó menszim. Es volt mar 3 pozi tesztem
2018. aug. 12. 08:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és olyan mindjárt megjön érzésem van néha. Amugy altalaba menszi elott sokszor bele nyilalt ugyanígy
2018. aug. 12. 08:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor most ágyazódik be :)

Teljesen normális!

2018. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor jo nagyon örülök neki, igazabol nem merek csinalni semmit eppen h takarítgatok egy kicsiket es annyi h legyen kaja de van hogy rosszul vagyok es akkor meg ennyi se. Ti hogy voltatok az első trimeszterben?
2018. aug. 13. 07:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok a válaszolód :)

Én a 7. hétben vagyok, 2. terhesség, de ez is borzalmas... àllandó durva hányinger, hányás, szédülés, szagundor, nem bírok enni, stb.

Nagyon rossz.

2018. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hu kemény lesz, nekem eddig meg csak a fejem fajt es nincs etvagyam de mikor ram tor az ehseg akkor azonnal rosszul vagyok. Meg egy kicsit kajalas utan is de nem mindig. Sok sikert neked!
2018. aug. 13. 13:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is így indult :/

Köszi! Neked is! :)

2018. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. aug. 14. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!