Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 28 napos a ciklusom és...

Ha 28 napos a ciklusom és Június 1-jén jött meg és 5-én múlt el, ill.13-án voltunk együtt a párommal, sikerülhetett a baba? Van rá esély?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
van rá esély.
2010. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ezt így nem lehet megjosolni,természetesen számítások alapján jók az esélyek,de sok embernek évek alatt sem jön össze amíg más szinte azonnal terhes lesz.Majd kiderül hó végén.
2010. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem korán voltatok együtt, de ez az én véleményem, most 20.a van még ráhúzhattok bőven szerintem még mindig van esély rá, én egészen biztosan így csinálnám :)
2010. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze, van ra eselly, de semmi sem biztos. Ha epp kozepidoben volt peteeresed, akkor jokor voltatok egyutt.

De nem biztos, hogy akkor van. Nekem azota pontos 28 napos ciklusaim voltak, amiota mensizek. A babaim ovuteszt @segitsegevel@ fogantak, az elsonel a 12. napon volt peteeres, a masodiknal 16. napon. Tehat nem eppen kozepidoben.

2010. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk majdnem napra pontosan ugyanígy volt tavaly ilyenkor! Most ott szuszog a kiságyában a 4 hónapos kisfiam! :)))


Én szurkolok! Írd majd meg, hogy összejött-e! :)

2010. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is 28 napos ciklusnál, a 13. nap volt ovum, tehát nekem akkor sikerült a babám. én ovu tesztek miatt tudom ennyire biztosra. Először használtam, és írta a kis papír,h. 28 napos ciklusnál, érdemes elkezdeni használni a 11. naptól. Hülyeségnek gondoltam, mindig is azt httem,azért nem jön a baba, mert a 15-6. napomon ovulálok. Aztán erősen meglepődtem,h. a ciklusom 12. naján az ovuteszt pozit mutatott, a 13.-on, meg negatívot!

Mindenkinek ajánlom!

12 hkm.

2010. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

-mindig is azt hittem,h. a 15-6. napon ovulálok, és azért nem jött a baba, mert ez nem így volt-

előző voltam

2010. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
18án is együtt voltunk!!!!
2010. jún. 21. 14:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Remélem nem jött meg! :)))

Mi újság?

2010. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!