Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 pozitív Digitális Terhességi...

1 pozitív Digitális Terhességi teszt (Clearblue) Másnap 2Negatív. Nem értem mi lehet?

Figyelt kérdés
Vettem egy digitális tesztet + 3+ volt rajta. Másnap -. Voltam dokinál azt mondta ha az is vagyok még nagyon korai de a petezsaknak látszódo kepletet lát. De még nem mondja biztosra. Szerintetek tévesen mutat ki 3+ a teszt??

2018. aug. 15. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
A teszt azt mutatja h kb 3hetes terhes vagy, az ultrahangon 5hét elött nem látszódik semmi. Korán mentél.
2018. aug. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy téves lett volna. Függ attól hogy melyik napszakban csináltad, mindkettö reggeli pisiből van?


Nekem akkor volt + aztán - amikor kémiai terhesség volt, lehet neked is az.

De az is lehet hogy téves a teszt és baba lesz belőle😊


Két hét múlva menj vissza dokihoz, addigra fog látszódni minden!

2018. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo: a clearblue digital nem az utolso mensitol irja a heteket, hanem a fogantatasrol. Azaz hozza kell adni a kiirt szamhoz kettot. Ha 3+ van kiirva, az 5 het feletti erteket jelol.

(A hcg mennyiseget meri kezdetleges formaban, ha x tartomanyig van, akkir 1-2 hetet ir ki (ez 3-4 hetes terhesseg), majd jon a 2-3 es a 3+ kategoria.

Pl egy 12 hetesnel is 3+ lenne kiirva, mert annal nem jelez tobbet.



Kerdezo: ez a teszt szerintem egesz megbizhato azt nezve, hogy van-e terhesseg, vagy nincs, viszont a terhessegi kort nem mindig mutatja pontosan. Altalaban mondjuk lefele teved, nem felfele, de soha nem lehet tudni...

Mensi szeint mennyi lennel?

Itt csak egy dolgot tehetsz, ha biztosra akarsz menni, varhatsz turelemmel. Az adja majd meg a biztos valaszt, ha kb 2 het mulva ujra uh-ra mesz, akkor mar lennie kell embrionak is.

Masik megoldas a vervetel. Az orvos adhatott volna beutalot. Ha a verben isnvan hcg, akkor az mar biztos. De privatban is elmehetsz, sok maganlabor van es pl a hcg verteszt eredmenye par oran belul meg is van.

2018. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm A szívemet boldogság öntötte el! :) a pozitív tesztet délben és a negatív teszteket reggel. Ma voltam HVG vérvételen éjszaka vagy reggel jön meg az eredmény.. Izgulok!! Azt mondja mindenki hogy pozitív tesztet nem mutatt tezesen de még se lett a többi az.. El vagyok kicsit keseredve mert régóta rajta vagyunk a babán prolaktin betegséggel kuzkodtem de 3honapja le ment... Nagyon reménykedem
2018. aug. 15. 16:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem az idegesít hogy 4-5 teszt öl 1 volt pozi
2018. aug. 15. 17:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok most. Mi lett veled?
2018. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sajnos meg jött.. :(
2018. aug. 30. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is. Ennyit a digitális tesztről....
2018. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!