Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is volt olyan hogy az...

Másnak is volt olyan hogy az ovulációs teszt 2 egymás utáni nap is pozitív? 3. napra már egyértelmű negatív lett.

Figyelt kérdés

Tehát az első pozitív tesztnél egyforma erősségű volt a 2 csík, következő napra a tesztcsík még erősebb lett, majd 3 napra már csak egy igazán halvány csíkocska volt. A teszteket ugyanabban az időpontban csináltam délután.

Az első pozitív teszt előtt 1 és 2 nappal voltunk együtt. Majd a 2 pozitív teszt estéjén és másnap reggel (azon a reggelen amikor délután már negatív lett a teszt, (ami tudtom szerint azt jelzi hogy a peteéréat megtörtént)

Szerintetek van így sok esélyünk? :)

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Illetve ha valaki szintén így, 2 pozitív teszt után lett terhes leírná nekem hogy melyik nap foganhatott meg a bébi? :)


2018. júl. 8. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, nekem majdnem minden ovu előtt 2 napig pozitiv. Amikor elkezd erősödni akkor szoktunk együtt lenni “először”, utána egy nap szünet, aztán másnap már a pozitív napra esik, és aznap amikor negatív megint együtt vagyunk. (Persze ezen kívül is, amikor jól esik a hónapban)

2 éve próbálkozunk, eddig sajnos semmi, pedig mindketten egészségesek vagyunk. Esélyetek pedig mindig van :) sok sikert

2018. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem úgy volt, hogy szombat& vnap pozitív, hétfő már negatív. A második pozitív nap este voltunk együtt. A teszt szerint sikerült a babánk :)
2018. júl. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 napig volt pozitív, ez a normális.
2018. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!