Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolciak: Szeretnèm tőletek...

Miskolciak: Szeretnèm tőletek megkèrdezni Dr. Szalmás Attila nőgyógyász szüleszt? Tudja vki mik a tarifái ès milyen orvos?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom szüleszt, ha a szülés nem a magán rendelési idejében történik. De egy szülés miatt nem fogja ott hagyni a betegeit a fürdőben.

Én eddig hozzá jártam, 9 hetes terhességi héttől 17 hetesig. De legutóbbi konzultációt nem minősíteném. Akkor akartam felkérni, de inkább nem tettem.

2018. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy csoport a facebookon, MISEK-ben szülök néven. Ott nagyon dícsérik a doktor urat, ne ítélj egy vélemény alapján. Ez csak egy személyes élmény, mindenesetre nekem nagyon rosszul esett, ahogyan bánt velem.
2018. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat ha kilatasban van en Gubas Petert fogadnam fel. Ha mrg egyezer szulok, ismet csak nala.
2018. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

❗❗❗❗ NE ❗❗❗❗❗❗


Soha nem volt jó tapasztalatom a férfi nőgyógyászokkal de a doktor úr ezt fokozni tudta! A kérdéseimre választ nem kaptam gyógyszerválasztás ügyben, lehülyézett és közölte hogy jó lenne ha igyekeznék mert ő nem ér erre rá, mások is várnak kint. Kérdem én, hogyan döntsem el hogy milyen gyógyszerre van szükségem?! A hangnem amit megengedett magának kritikán aluli volt, már majdnem a rendelőben elsírtam magam. Vizsgálat után ez meg is történt.... És még fizettem is érte 40.000 forintot (citológiával)... SENKINEK NEM AJÁNLOM!

febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!