Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötőhártya terhesen?

Kötőhártya terhesen?

Figyelt kérdés

A bal oldali szemem csucske kisse voroses de nem faj.Vuszont kiszedtem belile egy kis feher cuccot olyan mintha genny lenne de lehet hogy csak csipa?

Minden reggel lemoso arcom a szemem ma reggel is igy volt ez most jelent meg..higuéniara odafigyelek kezet mosok nem nyulok hozza piszkosan akkor mi lehet?

Olvastam lehet kotohartya?

Neha neha olyan homalyosan is latok mostanaban de nem tudom a ketto osszefugg e.


2018. aug. 16. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kötöhártya mindenkinek van, terhesen is meg anélkül is, különben igen nagy baj lenne.


Kötöhártya GYULLADÁS viszont lehetséges terhesen is, és nem a higiénia hiánya okozza, hanem vírusfertözés.


Ha problémának érzed, akkor menj orvoshoz, aki megfelelö gyógymódot javasol.

2018. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sose baj, ha látja orvos. Nekem volt kötőhártya gyulladásom, mondjuk nem terhesen, de attól az egész szemem vérvörös volt, nem csak a sarka, és mindkét szemem. Különösebben nem volt váladékos, nem fájt, de néha homályosan láttam. Ha bizonytalan vagy,menj el a szemészetre.
2018. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én elmentem 30 hetesen, végigvàrtam a 4 órát, majd közölték hogy kamillàs meleg borogatás mert terhesen mást nem nagyon ír fel
2018. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!