Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen már van szivhang,...

7 hetesen már van szivhang, az igazábol csak 5 hetes terhesség ugye?

Figyelt kérdés

Mármint a fogantatástol számolva. Mert ugye a fogantatáskor már 2 hetes elvileg.

Akkor hogy olvastam azt h a fogantatás után 21 nappal van szivhang már. Az ugye 3 hét plusz a 2 azaz 5. Itt azonban sokan irják h 5 hetesen még semmit sem lát a doki nemhogy szivhang lenne. Nem értem.



2018. aug. 19. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Én meg azt nem értem, amit leírsz...


A terhesség korát az utolsó menstruáció első napjától számolják. Pont. Nincs tovább min gondolkozni.

2018. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Általában az 5. Héten már van.. De nem mindig

Van hogy fiatalabb a baba... Stb

Ezen kívül pici, nem minden UH annyira jó


6, hetet mondanak biztosra ( ha nincs varia a ciklussal)


Fő kérdésedre a válasz valóban.


Viszont nekem a ciklusom 24 napos..

9. Nap van peteérésem

Amibazt jelenti, hogy 4 nappal idősebb a vaba a számoltakhoz képest


Ez lehet fordítva is

32 napos ciklusnál a számított 5 hetes terhességnél még vaak 4+4 lesz kb

Nem beszélve arról, hogy mikor ágyazódik be

7. Vagy csak a 11. Napon?


Egyébként én 6. Hetet vagy 22-23 napot olvastam mindenhol a fogantatáshoz képest.

2018. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
28 napos ciklusnál 14. napon van peteérés tehát a fogantatás. Én most a 25. ciklusnapi peteérésemböl lettem terhes. Ez máris 11 napos eltérés, tehát másfél hét. 12. heti genetikai uh-nál ezt majd figyelembe veszik?
2018. aug. 19. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Mit nem értesz? a terhességeknél bele van kalkulálva az eltérés, az a két hét. Neked nem kell otthon számolgatnod, hogy az amúgy mennyi lenne, mert direkt már bele vannak kalkulálva és csak belezavarodsz.
2018. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy figyelembe veszik.En pld be kellett menjek már a 12 hetes új előtt 2 héttel egy uh-ra hogy megnézzék szerintük mekkora a baba.(magán úton rendeztük) Aszerint kaptam időpontot a 12 hetes genetikai vizsgálata.Nekunk a 36.dik napi peteeresbol lett a baba ami tényleg nem volt mindegy.Mensi szerinti kort is hamar javították mikor már látszott, hogy szép ütemben fejlődik.Boldog babavarast.
2018. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi most már tisztább a kép :-)
2018. aug. 19. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!