Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hétes terhesen?

28. hétes terhesen?

Figyelt kérdés
jónak számit a 109-es hastérfogat?
2018. aug. 22. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem számít a haskörfogat
2018. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most mihhez kepest?

Konkretan semmi jelentosege nincs.

Nekem 28 hetesen 3. Babaval 90-es sincs szerintem, most nem tudom megmerni. De mivel epp az s-es leggingsemben es normal fazonu felsombrn vagyok, igy tuti nincs.

De pl elso gyerekkel szules elott mertem, akkor volt 102 es 4 kg-os gyereket jott ki belole 3 nappal kesobb. A masodik babaval meg akkora hasam sem volt, most is kicsi marad szerintem.

Vekony vagyok, 62-es derekam volt ezelott a terhesseg elott is, igy nekem mar a 90-es haskorfogat is nagy novekedesnek szamit peldaul.


Ezert mondom, hogy nincs lenyege, a hasad korfogata maximum a te tested valtozasarol ad visszajelzest es nagyban fugg a kiindulo alkattol.

A baba fejlodesere, meretete vonatkozoan nulla az informacios erteke es en pl meg nem is talalkoztam olyan orvossal, akit erdekelt volna.

Csak itt es forumokon olvastam eddig, hogy kismamak merik maguknak (epp azert mertem meg egyszer en is magamnak elso gyereknel, mert forumoztam es kivancsi lettem, hogy az enyem mekkora.)

2018. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%

Orvosilag a 100 cm fölötti haskörfogat szülés elött közvetlen ikerterhességnél normális, egy gyerekkel 100 cm körüli érték anormális szüléskor.


Ha neked már most ekkora, akkor valószínüleg igencsak elhíztál, és a sok háj miatt ilyen nagy.

2018. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

68 kg vagyok és 170cm. Egy éve szültem és 94 cm most. Emlékszalagom szerint terhesen 112cm volt 30.heten. Nem ikrek. Nekem kicsit fura ez a 3as válasz, de ha te mondod..


Amúgy szerintem mindegy ha a baba jól van és a vized sem sok vagy keves kórosan. (nekem innentől amúgy olyan sokat nem nőtt már, de nekem kevés volt a vízem) megnyugtataskeppen a harmadnap írom, nem híztam egy dekat sem terhesen.

2018. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!