Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen és...

Terhesség alatt milyen és mennyi édesítőszert lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a legszerencsésebb ilyenkor műanyagot fogyasztani, de a diéta mellett azért néha jó egy kis édesség is.
2010. jún. 21. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

ha nem indokolt (pl. cukorbetegség), akkor én nem ennék.



van itt sok túlzottan aggódó kismama, pl. hogy nem árt-e neki a túl sok mákostészta, stb.


de erre tényleg azt mondom, hogy jobb ha nem. 100%-ban mesterséges anyagról van szó, hogy nem használ, az biztos.


ha édességre vágysz: egyél gyömölcsöket. esetleg mézzel készült édességet. mértékkel! így a diétát is be tudod tartani

2010. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hidd el a cukor sem jobb!Én ettem édesítőt és a teámat is azzal ittam, semmi baja nem lett a babámnak!
2010. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Süssinát használok a kávémba, összesen 6 db-ot egész nap.
2010. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismered a STEVIÁt?Ez egy növény,kapható porított,tablettás és folyékony változata.Teljesen természetes!Én a ttablettát használom, van némi íze,de aki ismeri az édesítőszerek mellékízét,annak ez felüdülés:)
2010. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsónak tényleg igaza van. Nem csak hogy természetes, de jótékonyan hat a vércukor szintre, mivel természetesen táplálja és egyensúlyba hozza a hasnyálmirigy működését, ajánlják cukrosoknak és minden embernek:)Gyógynövény boltokban és a Norbi update boltokban is kapható.
2010. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig azzal ittam a teámat. A napi mennyiség változó volt, attól függően, hogy hány bögre teát ittam. Teánként két bogyó fogyott. Nem volt semmi probléma!
2010. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbálok minél kevesebbet használni, inkább nyírfacukrot teszek amibe kell, csak sajnos őrülten drága, de legalább természetes.
2010. jún. 26. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!