Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislányom az én nevem (Noémi)...

Kislányom az én nevem (Noémi) fogja kapni? Ez mennyire fogja szúrni az emberek szemét?

Figyelt kérdés

Szüleim természetesen örülnek neki.

De párom családja anyósjelöltem pl majd kiesett a székből nagyon nem tetszett neki de párom testvére is értetlenkedett mondjuk nem mintha ez befolyásolna bármit is.

Nem magam miatt!De ha fiú lett volna valszeg a párom nevét vitte volna tovább és így párom vetette fel!

Nem én találtam ki nagyképűségből!.

Ráadásul kiskorban lehet noncsinak becézni és nem is olyan gyakori szerintem a top100-as listán már rajta sincs a sok zoé hanna jázmin után.


2018. aug. 27. 14:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Olyan nevet nem lehet találni, ami mindenkinek tetszik. A Noémi szerintem szép név és nekem nem furcsa, hogy a te neved is ez.
2018. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Én biztos nem adnám a saját nevem, herótom lenne hogy itt a kicsi Noncsi, te meg leszel a nagy Noémi, ettől függetlenül a kedvenc lánynevem.

De ha te ezt akarod lelked rajta.

2018. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
39%
A legszűkebb családon kívül senkit nem fog érdekelni a gyereked neve, sőt még a gyereked sem.
2018. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Én sem adnám a saját nevem a gyerekemnek,maximum második névnek.Ettől függetlenül a Noémi nagyon szép név.
2018. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
26%
Kicseszés a gyerekkel.
2018. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%

2018-ban a top 100as lista 32.helyén áll,szóval de elég gyakori.

Amúgy szép név. De nagyon fantáziátlan,hogy a te neved. Ugyan ez vonatkozna arra is ha apuka neve lenne. Nem a régi időkben élünk...Ahol vitték a gyerekek tovább a szülei nevét. Külön személy külön nevet érdemel.

2018. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg gyakori. Szép név, azzal nincs baj. Viszont van millió női név. Nekem ez fantaziatlansag.
2018. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
50%

Nézd, seninek semmi köze hozzá. Ez egy vállalható, kicsiként és felnőttként is jól viselhető női név.


A fantáziátlanozók remélem, kiélik saját fantáziájukat a gyerekük nevén (mi nem ott szoktuk), és remélem, nem a top 100-as lista elmúlt tíz évének első 20-asában van a gyerekük neve. Valószínűleg ott van :)

2018. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem ott van főleg mert külföldön élünk 😊
2018. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
42%

9

Akkor a "külföld" ugyanilyen listájában van benne. Azaz lakóhelyetek szerint ugyanaz a helyzet, maximum ha elmentek rokonlátogatóba, akkor olyan különleges a "külföldi" név, ami ott tucat.

2018. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!