Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 órán belül hány szem kék...

24 órán belül hány szem kék panadol a max amit be lehet venni terhesség alatt? Egyszerre csak 1 szemet lehet bevenni? 17+5hkm

Figyelt kérdés
Lassan 24órája fáj a fejem, de annyira, hogy már bőgni tudnék....tegnap dálután 2kor, majd este 8 körül vettem be egyet, és most 7 órával később még egy szemet, bár nem nagyon akar használni 😢
2017. márc. 2. 03:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleget iszol? Próbálj 2-3 pohár vizet meginni. Kuszellőztetni.
2017. márc. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire fàj vehetsz be már egy fél Algopyrint is...

Panadol nekem se használ :(

2017. márc. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerem az érzést. Migrénes vagyok. Nekem az ilyen gyógyszerek, mint Panadol, rubofen sose használtak, de az algopyrin se az igazi. Amióta terhes vagyok kész rémálom, ha megfájdul a fejem. Sok folyadék,reggel egy kávé, esetleg egy kis kólát próbálj inni. Plusz nospa. Hátha segít. Jobbulást!
2017. márc. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, eleget iszom, 2,5-3litert. A szellöztetés meg szintén sűrűn van, néha éjjel is kinyitom egy kicsit az ablakot. Hideg borogatást is csináltam... Végül kb 2 órát tudtam aludni, és most hogy felkeltem, még mindig tompán fáj. Komolyan hihetetlen szar, hogy hetek óta szinte egymást érik a frontok kb két naponta fáj a fejem, ás a baba miatt erősebb gyógyszert nem.nagyon szedhetek.... 😡😞
2017. márc. 2. 06:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Panadolt 6 óránként lehet, de a tájékoztatón is rajta van. Terhesen , ha ilyen erős fájdalom van szabad az algopyrin. Panadol csak gyenge fájdalomra használ. Az rosszabb, ha 24 órán át csak fájdalmad van. Algopyrint tessék bevenni.


Jobbulást!


19hkm

2017. márc. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb egy szem hatasos algopyrin mint sok szem hatastalan panadol. En is migrenes vagyok, ha eldurvul algopyrin. Eddig egyszer kellett szerencsere. Jobbulast

18 hkm

2017. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!