Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki, akinek hármasi...

Van itt valaki, akinek hármasikrei vannak?

Figyelt kérdés
A napokba derült ki, hogy hármas ikreket várunk. Csak szeretnék valakivel beszélni, ő hogyan élte át a terhességet, stb... Első gyerek, és még csak 22 éves vagyok. Egy gyereket terveztünk, de 3 lett.. Aminek nagyon örülünk. Csak jó lenne tapasztalatokat hallani

2018. aug. 28. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Hűha! Gratulálok! Olyan csodás dolog!

Bocsi mert nem engem keresel mert nekem éppen az első babát várom de egyedül van, 23 vagyok, nem tudom elképzelni mi lett volna ha 3-an vannak. Kitartás és sok boldogságot hozzájuk!😍😍

2018. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Lépj be a Harmasikres szülők csoportja! csoportba facen. Legegyszerűbben úgy jutsz be, ha ikres anyukák csoportba írsz, észrevesz egy harmasikres és fejanlja a belépést. Mert azt hiszem titkos csoport vagyunk, legalábbis amikor én terhes voltam, akkor úgy lehetett bejutni, nem tudom, hogy azóta változott-e.

Hany hetes vagy? Egy petéjűek vagy tobb petéjűek?

2018. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
12 hetes vagyok, és több petéjűek. Nem találtam ilyen csoportot a facebookon. csak angol nyelven.
2018. aug. 28. 15:59
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Ó ez de szuper, nekem meg nincs gyerekem, szóval nem engem keresel, de nem bírtam ki hogy ne szóljak hozzá :D úgy örülök :) természetes úton lettek? Nagyon gratulálok! 29/N
2018. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm első! Én is nagyon örülök, mindig is ikrekről álmodoztam, igaz kettesről, de Isten hármassal áldott meg😆😆 na meg azért egy kicsit be is vagyok tojva azért...
2018. aug. 28. 16:01
 6/20 A kérdező kommentje:
igen, természetes úton jöttek
2018. aug. 28. 16:01
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Én is ikrekről álmodom :) a családban volt iker terhesség? Vagy a párodnál? Totál feldobtad a napom :) és hogyhogy most derült ki hogy 3? Eddig kettőnek vélték?
2018. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen, el volt bújva a harmadik. De előkerült. Nem volt még iker a családba, vagyis nem tudok róla😁 férjeméknél se. Örülök, hogy feldobódtál ettől :)))
2018. aug. 28. 16:11
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Ez fantasztikus! :-) azért a reakciótokra az uh-n kiváncsi lettem volna :-)

Én ikrekre vágytam mindig is, talán egyszer összejön.

2018. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Jaja totál lázba jöttem ez akkora hír nekem :D kár hogy nem a szomszédban élsz :)
2018. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!