Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez ugye nem Hellp szindróma?

Ez ugye nem Hellp szindróma?

Figyelt kérdés
Csak ugy a semmibol nagyon elkezdett fajni a gyomrom es a hatam fenti reszen. Azota voltam wc-n is valamivel jobb de nem sokkal, mar kb egy oraja tart. A hatfajas muloban van. 32 hkm
2018. aug. 30. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van vérnyomásmérőd? Ha igen mérd meg. Hirtelen elkezdtél vizesedni?
2018. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem veszem észre a vizesedést, vernyomas130/80
2018. aug. 30. 21:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Hellp szindrómás voltam, olyan fájdalom ez mint a gyomorégés, nekem is egy pár napig fájt aztán elmúlt.Majd annyira elkezdett fájni, hogy sem feküdni, sem állni, sem ülni nem tudtam.Én amondó vagyok jobb félni mint megijedni.Ha jobban is érzed magad akkor is holnap doki, ha este rosszabbul lennél azonnal ügyelet.Nekem 32 hetesen jött elő, 33. héten született meg a kisbabám.
2018. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mar nekem is tobbedjere faj a heten, de igy még soha. Mar mulik es azota is wc-ztem. "Hatha" csak gyomorrontas. Neked a vernyomasod magas volt?
2018. aug. 30. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen egy kicsit 130/85, 140/90 körül, de volt hogy feljebb is kúszott.Hányni nem hánytál?
2018. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, és el is múlott. Vérnyomásom is rendben, valószínű hogy gyomorrontás volt.
2018. aug. 31. 07:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a kérdésem , hogy aki hellpes volt a terhesség alatt valamilyen alap betegsége volt?

Kezelték valamivel? Pl(pcos,ir,véralvadásos betegség)

2018. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én hellpes voltam, nem kezeltek semmivel, nem volt korábban semmi bajom.Hellp után 1 évvel voltam kivizsgálásokon, igazából találtak antifoszfolipid antitestet a szervezetemben, de a doki szerint szindrómáról nem beszélhetünk.PCOS már rég kizárva nálam, IR vizsgálaton 1 hónapja voltam az sincs (gondolom nem is volt) A nőgyógyász azt mondta ha teherbe esem a másodikkal aspirin protectet kell szednem és véralvadásgátlóval kell szúrnom majd magam.
2018. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen ezért érdeklődök , nekem kettő missed abom volt , felvethető az antifoszfolitid szindróma , nem találtak nem terhesen antitesteket, majd ha újból az leszek akkor kell vizsgáltatni magam , hogy olyankor jelen vannak e a szervezetemben.

Nekem is mivel ez a szindróma a vetélések miatt felvethető, aspirin protect és clexan ha terhes leszek..

Örülök neki , hogy jól vagy Hellp Után

2018. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es válaszoló köszönömnszépen, nagyon kedves vagy 😊 Testileg úgy gondolom rendben vagyok, de lelkileg nem teljesen, főleg azért mert lassan egy éve próbálkozunk a tesóval de nem sikerül, 2 korai spontán vetélésem volt az 5. héten, de semmi okát nem látnak, hogy miért.Egy kicsit magasabb a tsh-m arra kaptam gyógyszert.Remélem ez lesz a kulcs az újabb babához.
2018. szept. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!