Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megfáztam, egyfolytában...

Nagyon megfáztam, egyfolytában folyik az orrom. Valaki valami csodaszer?

Figyelt kérdés
Már fáj az orrom, annyit fújom, egyfolytában folyik, inkább lenne bedugulva, akkor venném a levegőt a számon, aztán csóközön, de így...fáj tőle a fejem is, pihenni sem tudok, mert ha lefekszem, érzem, hogy folyna ki az orromból. Van valakinek valami tippje? Kamillateát ittam mézzel, de nem tudom, ilyenkor lehet-e még valamit. Most vagyok a terhesség 33. hetében. Köszi az ötleteket!

2018. aug. 31. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hagymatea


Nekrm használt


Orrodat ked méhviaszos krémmel ( ha nem vagy allergiás)

Nekem még Sudocream használt rá

2018. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Legyél minél többet napon! Komolyan.
2018. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 babyboom567 ***** válasza:
gyömbértea
2018. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30. Hetben voltam megfazva. keverj ossze mezet fokhagymat meg citrom levet es naponta tobbszor egyel 1 kanallal nekem 1 nap alatt elmult , bar iró rossz ize volt.
2018. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én körömvirág krémmel kenem az orrom minden fújás után, így nem fáj és nem vörösödik ki.
2018. szept. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!