Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszúllétek elleni "csodaszer"?

Rosszúllétek elleni "csodaszer"?

Figyelt kérdés

12.hetes terhes vagyok.kb a 7-8. héttől folyamatosan rosszul vagyok.

Hànyni kb 5-6x hànytam de öklendezek egész nap!

Ha belépek egy üzletbe ahol kicsit is màs illat van màr öklendezek.

Azt hittem h a terhesség előre haladtàval ez majd elmùlik de egyre rosszabb.

Arròl nem is beszélve hogy szinte enni sem tudok semmit mert nincs étvàgyam. Amit megeszek azt is csak azért hogy ne essek össze az éhségtől.


Van valami praktikàtok,ötletek hogy mit is tehetnék az öklendezés ellen?

Szopogattam màr citromos cukrot,ittam kòlàt, ittam gyömbér teàt,szopogattam jégkockàt...semmitől sem lett jobb.

De még fekve is elő jön.

Köszönöm a vàlaszaitokat!



#terhesség #hányás #rosszùllétek
2017. nov. 22. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az idő!!! Első lányommal 13.hetig tartott. A kicsivel a 16.hétig volt rémes utána már csak heti 1x hánytam. Szülés után is 4x . Kitartás!!!!
2017. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj jesszusom :(
2017. nov. 22. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmúlik egyszer, de addig is lehet próbálkozni ezzel-azzal: nekem végül a fagyi segített sokat. Kitartást!
2017. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a jéghideg kóla!
2017. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más segít. Nekem hideg citromos szénsavas ásványvíz segített, meg minden, ami savanykás jól esett.
2017. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!