Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan lett a babád, mint...

Olyan lett a babád, mint amilyennek képzelted? Milyen volt az első találkozás?

Figyelt kérdés
33 hetes kismama vagyok, és nagyon sokat gondolok arra, hogy vajon ki lakik odabent 😊
2018. aug. 31. 15:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Én se tudtam elképzelni, milyen lesz, de abszolút szerelmes lettem azonnal, amikor megláttam :) Születése után rögtön az apjára hasonlított a kislányunk, bő egy hónap múlva pedig már inkább rám, azóta is kiköpött másom. Személyiségre nem, pörgősebb nálam, türelmetlenebb. Most várjuk a kisfiunkat, őt se tudom elképzelni, de nagyon kíváncsi vagyok rá :) Januárban derül ki, úgyhogy egy darabig még várhatunk :D
2018. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

Sokat álmodtam róla, láttam álmomban az arcát, haját, szemeit. Ugyanolyan lett. Nagyon meglepődtem volna ha másmilyen :). Azóta álmodtam arról, hogy már kamaszkorú, élénken él bennem a kép és nagyon kíváncsi leszek hogy fog e hasonlítani arra a srácra.

Egyébként az első gondolatom az volt, hogy: biztos hogy fiú annyira lányos arca van. Sokáig gyakran lánynak is nézték. Most már hogy lassan egy éves kezd igazán pasi lenni :D

2018. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én barna hajú, barna szemű vagyok, a férjem barna hajú, zöld szemű. Azt gondoltam, hogy a barna génjeim dominánsak lesznek, így egy barna bogárszemű, barna hajú babát/kisgyermeket képzeltem el. Az első kisfiam barna hajjal született, ami később kiszőkült, majd újra bebarnult és gyönyörű világoszöld szeme van. A lányom barna hajjal született, ami kiszőkült és most 7 évesen még mindig sötétszőke haja van és neki is zöld a szeme. A második kisfiam az első kiköpött mása volt amikor megszületett, viszont az ő szeme nem világosodott ki, ő barna szemű lett és most másfél évesen még szőke a haja. Szóval valószínűleg egyikük sem lesz az a barna hajú és szemű gyermek, akit elképzeltem.
2018. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem olyan lett, mint amilyennek elképzeltem. Kerek arcú, duci, fekete dús hajú babát vártam, ehelyett 2850 grammos csöppség volt, kendőbe csomagolták össze, úgy hozták vissza a műtőbe, akkora sem volt, mint egy kiló kenyér. Viszont sokkal szebb volt. Kiemelés után megmutatták, nem volt maszatos sem ráncos, fehér volt a bőre, nyitott szemmel "körülnézett" jobbra-balra a műtőben, gyönyörű volt. Amikor visszahozták bebugyolálva, és rám tették, adhattam neki puszit, hihetetlenül selymes volt a bőre.


Az érdekes az volt, hogy volt egy álmom kb. 3 nappal szülés előtt. Egy boszorkány állt előttem, hozzá akart nyúlni a hasamhoz. Mondtam neki, hogy ezt nem szabad, de ő azért odakoppintott a hasamra a mutatóujjával. Lenéztem a hasamra, és abból a pontból kiindulva kb. 3 tenyérnyi területen átlátszóvá vált a hasam. Láttam a fejét és az arcát. Felnézett rám, és összeráncolta a homlokát egy vékonyka arcú baba. Én meg nem értettem, hogy ki ez a gyerek, hiszen én egy husis arcú, dús hajú babát várok. Aztán élőben ugyanolyan lett, a homlokát is úgy táncolta, félelmetes volt...

2018. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Voltunk 4D babamozin, láttuk hogy milyen lesz. Mégis valahogy nem tudtam elképzelni "élőben". Aztán mikor megszületett (2 hete) szerelem lett első látásra. ❤️

Mindkét gyermekemnél ugyanígy volt.

2018. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Az első pár napban totál idegen volt nekem
2018. szept. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
44%
Én kicsit féltem, nagyon szerettem volna egy hófehér bőrű szőke babát mint amilyenek mi vagyunk az apjával. Vagyis, hogy ránk hasonlitson. A család egyik fele ilyen, a másik kreol. Aztán megszuletett világosbarna hajjal, pisze orral, ilyennek képzeltem. Azóta nagyon szőke, zöld szemű kisficko lett.
2018. szept. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!