Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnőnek szokás pénzt...

A védőnőnek szokás pénzt adni? Meg kell kérdezni az első találkozás után, hogy "mivel tartozom? "

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nekik nem szoktak, max, ha meg voltál vele elégedve, szülés után adhatsz valami ajándékot.
2008. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! A védőnőnek nem szoktak pénzt adni. Maximun, ha te úgy gondolod, hogy meg vagy vele maximálisan elégedve. Én az első babámnál adtam neki, de csak amikor már megszületett.

Háládat enm csak pénzzel fejezheted ki. Én ajándék csomagot fogok adni, ha minden rendebn lesz.

34 hetes kismama

2008. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, a védőnőnek nem szoktak pénzt adni (jelzem, másnak sem kéne, kapnak fizut). Ajándékot adhatsz neki, ha meg vagy elégedve. Meg majd úgyis lesz módod fizetni neki, amikor meglesz a baba és tart a védőnő babatornát, babamasszázst, akkor neki kell fizetni (de nem minden védőnő tart ilyeneket).
2008. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

HÚÚÚ,szerintem meg ne forduljon a fejedbe ilyen butaság.

Nem fizetünk eleget??Már nem csak az orvosoknak szokás,de a szülésznőknek is.Annak kéne letörni a kezét,aki először pénzt adott orvosnak.Meg azt a dokit felkötni,aki elfogadta.

Hol etikus ez???Kiszolgáltatott embereket ilyen undorító módon kihasználni???

Aki átlag fizetésből él,hogy teheti ezt meg,hogy mindenkinek fizessen?Vannak sokan,akinek az is gondot okoz,hogy a babájára miből költ,és akkor még ebből is csináljon problémát,hogy kinek merre mennyit fizessen még.

Nem tudom hová fajul az egészségügy még:(((De nagyon gusztustalan ez az egész.

Szerintem,ha meg vagy elégedve vele,ajándékozd meg valami aprósággal.A gesztus kéne hogy a lényeg legyen,nem az anyagi érték.Egyébként szerintem nagyon sokan vagyunk akik tisztességesen végezzük a munkánkat a mindennapi életbe,és nemhogy elismerést nem várhatunk érte,de fizetést is alig,plusz hálapénzt meg pláne nem.


Boldog babavárást.

2008. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nehogy adj neki pénzt! ráadásul őt nem is választhatod! azt kapod, akihez körzetileg tartozol!

ki kellene már irtani az emberekből azt a szemléletet, hogyha fehérköppenyest látnak, rögtön tejelni kell neki! miért?!

2008. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!